U19 - REPORT - Soupeři nad naše síly

08.02.2012 21:20

REPORT

Po prvním víkend, kdy junioři dokázali dvakrát vyhrát přišli na řadu těžší soupeři. V sobotním utkání přijela Ostrava, která přijela nabitá energií a doslova přejela naše U19. I pardubická Synthesia nechala na Výtoni velmi silný dojem a i přes menší trable v druhém poločase dokázala s klidem vyhrát.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BCM MORAVSKÁ OSTRAVA 46:100 (14:21 20:49 34:73)

Ostrava přijela a zvítězila. Hned od začátku utkání se prezentovala kvalitní obranou a rychlou hrou. Na co hosté sáhli to se jim povedlo. Svůj náskok si postupně zvyšovali až na postupných 54 bodů. (JK)

Body Sokol Vyšehrad: Kysilka Miroslav 10, Úlehla Radek 8, Hampejs Martin 7, Jelínek František 6, Jelínek Kryštof 4, Lukáš Ladislav 4, Steinhauser Michal 4, Choutka Jan 2, Soukup Michael 1, Hostinský Jan 0, Mitrović Marko 0, Tomrle Lukáš 0

Body BCM Moravská Ostrava: Lukáč Martin 18, Dedek Jiří 16, Urbánek Adam 13, Šubert David 12, Habily Yannick 10, Holátko Daniel 9, Svoboda Matěj 8, Vašíček David 8, Král Ondřej 6

STATISTIKY ČBF - VIDEO ZÁZNAM

SOKOL VYŠEHRAD VS. BK SYNTHESIA PARDUBICE 63:79 (8:30 31:53 48:64)

Naprosto tragický vstup do uktání. První čtvrtina 8:30 nevěstila nic dobrého. Tento náskok zkušený soupeř držel celý první poločas. V druhé půli přišlo z naši strany zlepšení. Byla vidět větší agresivita v obraně a útočná fáze byla také o poznání lepší. Bohužel soupeř nedovolil zvrat a vyhrál. (JK)

Body Sokol Vyšehrad: Kysilka Miroslav 16, Jelínek Kryštof 14, Jelínek František 10, Hampejs Martin 8, Úlehla Radek 7, Lukáš Ladislav 6, Steinhauser Michal 2, Hostinský Jan 0, Choutka Jan 0, Mitrović Marko 0, Soukup Michael 0, Tomrle Lukáš 0

Body BK Synthesia Pardubice: Peterka Martin 25, Šoula Jiří 13, Cejpek Jakub 11, Andres Petr 9, Lachman Luboš 9, Šimon Jakub 9, Šponer Pavel 3, Bahník Jiří 0, Vlček Jakub 0

Střelba za 3b.: 14/2 : 15/2

Střelba za 2b.: 53/25 : 56/29

TH: 11/7 : 22/15

Doskoky: 30 : 41

Fauly: 24 : 14