U19 - Extraliga U19 (11.kolo)

01.12.2014 10:52

Nedělní souboj měl velmi důležitý náboj. Šlo o souboj týmu ve spodu tabulky. Po vyrovnané první půli začal dominovat hostující tým a odváží si zaslouženou výhru, která bude důležitá v bojích o záchranu.

SOKOL VYŠEHRAD vs. SKB ZLÍN 52:68 (15:14 32:35 38:51)

Neděle 30.11. 2014 - 10:30 - Výtoň Aréna

Jan Přibyl (hráč)

Celý první poločas byl velmi vyrovnaný. U týmů byla vidět velká nervozita a nepřesnosti. Vedení se přelívalo ze strany na stranu bez větších rozdílů. Po 20 minutách se šlo do šaten za stavu 32:35. Do druhé půle jsme vstoupili velmi špatně. Ztratili jsme několik míčů a hosté to trestali jednoduchými koši. Z naší hry se vytratil obranný doskok. Hostující tým dokázal svůj náskok navýšit až na 10 bodů a poté se již s výsledkem utkání nepodařilo nic udělat.

Body Sokol Vyšehrad: Jelínek František 20, Schinko Jakub 11, Mach Kryštof 7, Končický Filip 4, Přibyl Jan 4, Šelder Adam 3, Hradečný Šimon 2, Ringsmuth David 1, Effenga Cyriac Ernest 0, Fremut Tomáš 0, Koula Jakub 0, Kvapil Karel 0