U18 - REPORT - Junioři v domácím prostředí opět neporaženi

08.02.2011 14:33

Náš tým zažil další úspěšný víkend v juniorské extralize. Po jasném vítězství nad týmem Prostějova, čekal náš tým v poslední době skvěle hrající Brno. Po skalpech Pardubic, Vysočiny a Písku si chtěli hráči soupeře vyšlápnout i na náš tým. Domácí hráči však především díky výborné obraně klíčových hráčů získali do tabulky velmi cenné dva body a dotáhli se na 4 Sokol Pražský.

U18 - SOKOL VYŠEHRAD : BK PROSTĚJOV 88:62 (27:14;15:9;35:24;11:15)

Komentář: Do utkání s Prostějovem jsme vstoupili úspěšně a ihned se ujali 10 bodového vedení. V druhé části hry jsme ještě přidali a do šaten se šlo s 20ti bodovým náskokem. V druhém poločase se nehrál moc pohledný basketbal. Hosté již nepřipustili větší navyšování skóre a zápas v poklidu skončil rozdílem 20ti bodů.

SOKOL VYŠEHRAD:  Bernáth Michal 16(1), Hampejs Martin 16, Dejmek Martin 13(3), Úlehla Radek 13(1), Steinhauser Michal 11(1), Srna Jan 7(1), Haltmar Tomáš 5(1), Soukup Michael 5, Lukáš Ladislav 2

Fauly: 21:?? TH: 27/18:??/?? trojky 8:? Rozhodčí: Baudyš Petr - Pilný Jiří

U18 - SOKOL VYŠEHRAD : JBC BRNO 69:61 (22:17;12:15;21:16;14:13)

Komentář: V nedělním utkání nás čekal o poznání těžší soupeř, než v sobotním duelu. Zápas byl od počátku vyrovnaný, o čemž svědčí poločasové skóre 34 : 32. Zlom přišel na konci třetího hracího období, kdy jsme se utrhli na rozdíl 7 bodů. Brněnští se ve čtvrté čtvrtině pokoušeli o zvrat, ale domácí obrana otočení zápasu nepřipustila a připsali jsme si důležité vítězství 69:61.

SOKOL VYŠEHRAD:   Bernáth Michal 21, Hampejs Martin 17, Dejmek Martin 8, Haltmar Tomáš 7, Úlehla Radek 5, Lukáš Ladislav 4, Steinhauser Michal 4, Srna Jan 3

Fauly: 16 TH: 30/19 trojky 2 Rozhodčí: Baudyš Petr - Pilný Jiří