U17"B" - REPORT - V lize jsme začali neúspěšně

11.10.2011 08:00

Vstup do sezóny jsme si mohli užít v teple své sokolovny. Už jsme si ale bohužel nemohli užít výhru a především v zápase s Litoměřicemi to bolelo o to víc, že soupeř byl rozhodně k poražení.

U17"B" - SOKOL VYŠEHRAD : BK ÚSTÍ NAD LABEM 44:100 (10:28;11:29;10:15;13:28)

KOMENTÁŘ:  Zápas s Ústím měl bohužel hned od začátku zápasu jasného favorita, který od počátku utkání navyšoval svůj náskok. Lehce jsme vyrovnali hru na začátku druhé půle, ale v poslední kvartě šlápli Ústečtí opět na plyn a odjeli nám do dáli.

Body:

SOKOL VYŠEHRAD: Klasna Jan 20(1), Peřina Marek 11, Hradečný Šimon 4, Donát Blahomír 3, Fišera Tadeáš 2, Karafiát Vít 2, Palla Ondřej 2
ÚSTÍ: Kubica Adam 36, Tuzar Jakub 18, Pokorný David 16, Musel Richard 11, Hejduk Adam 9, Kraus Dominik 4, Sauer Martin 4, Linka Michael 2, Břehovský Kryštof 0, Judl David 0

střelba 3b.: 1:1 TH: 16/7:36/17 chyby: 25:11

U17"B" - SOKOL VYŠEHRAD : Slavoj BK Litoměřice 67:74 (25:21;18:17;7:18;15:9;2:9)

KOMENTÁŘ: Zápas s Litoměřice začal naopak dobře pro náš tým. Nepovedlo se nám ovšem vytvořit si rozhodující náskok a tak jsme soupeři dali šanci bojovat a zápas pomalu otáčet. V druhém poločase se po 3faulu pakoval ze hřiště jelínek a začali problémy. Litoměřice šli do vedení a zápas se pomalu otáčel v náš neprospěch. V poslední kvartě jsme společně s Jelínkem a Klasnou dali pár lehkých košů a nasměrovali zápas do prodloužení. Zde však našemu týmu nadobro došla síla a zápas jsme ztratili.

Body:

SOKOL VYŠEHRAD: Jelínek František 18, Klasna Jan 11, Hradečný Šimon 8, Roštík Karel 8, Palla Ondřej 7, Fišera Tadeáš 6, Peřina Marek 5, Donát Blahomír 4, Jech Martin 0, Karafiát Vít 0
LITOMĚŘICE:Němec Filip 28, Reiser Jan 23, Anton Karel 10, Šalanský Adam 5, Kulhánek Ondřej 4, Čuřík Josef Martin 2, Galia Martin 2, Bureš Filip 0;

střelba 3b.: 4:6 TH: 23/11:32/18 chyby: 28:21