U17 - Turnaj Liberec

12.09.2016 10:20

Další herní přípravu měli na programu kadeti U17. Tentokrát na turnaji v Liberci, kde se podařilo získat první výhru.

BK KONDOŘI LIBEREC 02 vs. SOKOL VYŠEHRAD 72:67 (17.21 34.42 87.52)

Sobota 10.9. 2016 - 9:00 - Turnaj Liberec(utkání č.1) - SH Kort, Liberec

První půle byl pro nás herní průlom. Především na útočné polovině jsme měli dobrý pohyb hráčů i míče. Vycházeli nám volné pozice, které jsme poprvé od přípravy začali proměňovat. Zlepšilo se i procento trestných hodů. Opět nás trápil doskok a řešení některých základních obraných čiností. Na začátku druhé půle jsme vedli již o 13 bodů. Ovšem úplně z nepochopitelného důvodu jsme v útoku přestali hrát tak jak jsme chtěli a vše bylo příliš individuální a z toho plynulo velké množství ztrát a neúspěšných střel, které domácí trestali jednoduchými koši z protiútoku. Šňůra 13:0 ke konci 3. čtvrtiny pro nás byla smrtíci a ukázalo se to jako rozhodujcí pro výsledek utkání. V poslední hrací části jsme dokázali ještě sniížit na rozdíl 1 bodu a měli jsme několik možností skóre obrátit po time outu, bohužel 2 time outy rovnali se 2 ztráty a 2 obržené koše, to je v U17 velmi silné kafe a takto se zápas rozhodně vyhrát nedá ani proti mladšímu soupeři. Myslím, že BK Kondoři Liberec ukázali velký potenciál do budoucna a na turnaji byli nejlepším soupeřem. Pro nás platí ponaučení pokud nebudem hrát koncentrovaně, podle daných zásad celých 40 minut nemůžem vyhrát žádné utkání !!!

Body Sokol Vyšehrad: Vilhum Vojtěch 15(5/4 + 3), Plavka Kryštof 13(3), Srp Štěpán 11(2/1), Nosek Ondřej 10(2/2), Netušil Filip 8(2/1 + 1), Hřebejk Jakub 2, Chán Matěj 2, Hajlek Jakub 2, Kuznětsov Daniel 2, Polák Patrik 0, Zhang David 0

Trojky: 7

Trestné hody: 11/8

Fauly: 21

Hráč utkání: Plavka Kryštof

BK KONDOŘI LIBEREC 01 vs. SOKOL VYŠEHRAD 71:67 (21:19 42:40 61:50)

Sobota 10.9. 2016 - 16:00 - Turnaj Liberec(utkání č.2) - SH Kort, Liberec

V druhém utkání nás čekal "ročníkově vyrovnaný" tým. Více se nám dařilo zakončovat herní situace jednoduchými koši z blízké vzdálenosti.Pokračovali jsme ve zlepšeném výkonu, který byl k vidění v první půli prvního utkání. Ve 3. čtvrtině se nepodařilo proměnit hned 3-4 jednozančné šoupáky, a znamenalo to náskok pro domácí. V závěrečném dění se nám opět podařilo celou hru zdramatizovat a díky rychlým protiútokům jsme snížili na rozdlíl 4 bodů. Kdyby jsme tuto hru praktikovali celý zápas není problém a utkání jsme mohli vyhrát. V prvním utkání nás v koncovce potopili nepochopitelné ztráty, tenktokrát to byli trestné hody. Za poslední 3 minuty - 6/0 !!! Opět platí věta - to je v U17 velmi silné kafe a takto se zápas rozhodně vyhrát nedá.

Body Sokol Vyšehrad: Srp Štěpán 17(4/3), Nosek Ondřej 16(5/4), Vilhum Vojtěch 15(7/1), Hajlek Jakub 9(1), Plavka Kryštof 4, Netušil Filip 4(2/0), Hřebejk Jakub 2, Chán Matěj 0, Zhang David 0, Polák Patrik 0, Kuznětsov Daniel 0

Trojky: 1

Trestné hody: 18/8

Fauly: 13

Hráč utkání: Nosek Ondřej

SOKOL VYŠEHRAD vs. BA SPARTA 02 77:54 (23:19 42:31 53:44)

Sobota 10.9. 2016 - 18.00 - Turnaj Liberec(utkání č.3) - SH Kort, Liberec

Poslední utkání byl hlavně souboj s velkou únavou. I díky velmi teplému počasí, kdy v hale to spíš připomínalo saunu bylo pro hráče odehrát 3 utkání v 1 den velmi náročné. Až na 1.minutu kdy jsme dostali zbytečné koše, jsme celé utkání kontrolovali a byli ve vedení. Velkou příležitost dostali všichni hráči aby ukázali jakou výkonost mají. Postupem času se náskok zvyšoval a zaslouženě jsme vyhráli.

Body Sokol Vyšehrad: Vilhum Vojtěch 16(2/2 + 2), Kodytek Otakar 16, Plavka Kryštof 14(2/1 + 1),Hajlek Jakub 12(3/3 + 1), Nosek Ondřej 9(2/1), Kuznětsov Daniel 4(2/1 + 1), Chán Matěj 2, Netušil Filip 2(2/0), Zhang David 2, Polák Patrik 0, Hřebejk Jakub 0, Srp Štěpán 0

Trojky: 5

Trestné hody: 15/8

Fauly: 20

Hráč utkání: Vilhum Vojtěch

HRÁČ TURNAJE ZA SV: Vilhum Vojtěch

Děkujeme týmu BK Kondoři Liberec za uspořádání turnaje. Věřím, že všechna utkání všem přinesla pozitiva a těším se na další spolupráci. Hlavní podíl na akci měl Tomáš Masár, kterému děkuji za pozvání.

Přirpavil: Jan Kefurt