U17 - Turnaj Děčín

19.09.2016 11:02

Kadeti U17 mají v září opravdu bohatý program, na již 2 přírpavném turnaji odehráli další 2 utkání a v obou případech se podařilo zvítězit.

BK DĚČÍN vs. SOKOL VYŠEHRAD 50:52 (12:24 21:33 38:39)

Sobota 17.9. 2016 - 12:30 - Turnaj Děčín (utkání č.1) - Armex Sportcentrum, Děčín

Úžasná první čtvrtina ! V útoku i  v obraně vše šlapalo jak mělo. Útočná fáze byla rozdělená na dobré řešení rychlých protiútoků + dobrou organizaci postupného útoku. V obraně jsme měli jasný cíl omezit počet obrdržených bodů na utkání a to se nám podařilo (50 bodů za 40 minut). Velké zlepšení vidím v obrané rotaci, kde jsme pracovali jako tým lépe oproti minulým utkáním. Kritickým momentem byla opět 3.čtvrtina, kdy jsme celých 7.minut nedokázali dát koš, poté padnul pouze 1 koš ze hry a 2 trestné hody, tj.4 body za čtvrtinu !!! Domácí srovnali a v poslední hrací část jsme dlouho ztráceli, utkání jsme zvládli v koncovce, kdy jsme 3s do konce dokázali dát koš.

Body Sokol Vyšehrad: Srp Štěpán 17(9/4 + 1), Vilhum Vojtěch 16(4/4 + 2), Plavka Kryštof 5(1), Nosek Ondřej 5(2/1), Bohovyč Lukáš 4, Netušil Filip 4, Kodytek Otakar 1(2/1), Chán Matěj 0, Imramovský Jakub 0, Kuznětsov Daniel 0, Hajlek Jakub 0

Trojky: 4

Trestné hody: 17/10

Fauly: 8

Hráč utkání: Srp Štěpán

SOKOL VYŠEHRAD vs. SLOVAN VANSDORF 58:42 (21:10 33:16 40:34)

Jako zpomalený film vypadalo druhé utkání. Střídaly se světlé momenty s některými úplně tragickými. Výhru jsme si vybojovali jen díky celoplošné obraně v některých částech hry a velkou rotací všech 11 hráčů, kdy každý dostal velmi slušnou minutáž.

Body Sokol Vyšehrad: Srp Štěpán 9(1/1), Kodytek Otakar 9(2/1), Plavka Kryštof 9(1), Netušil Filip 6, Bohovyč Lukáš 6, Imramovský Jakub 6(2/0), Vilhum Vojtěch 5(2/1), Hajlek Jakub 3(2/1), Nosek Ondřej 3(2/1) Kuznětsov Daniel 2, Chán Matěj 0

HRÁČ TURNAJE ZA SV: Srp Štěpán

Děkujeme týmu BK Děčín za uspořádání turnaje. Velkou zásluhu na akci měl domácí trenér Radek Kroupa. Po vzájemné domluvě kluby plánují další společné akce.

Připravil: Jan Kefurt