U17 - TUBANAK CUP KYJOV

15.09.2015 10:39

Přípravný turnaj má za sebou tým kadetů U17. Na turnaj se tým vydal až do dalekého Kyjova a cesta byla doslova strastiplná. Na turnaji tým čekalo 5 zápasů v rychlém sledu. Všechny byli s týmy ze skupiny "B" dorostenecké ligy. Turnaj nám pomohl se dostatečně zápasově připravit na start soutěže. Všechny zápasy se hráli 4x 8min.

SOKOL VYŠEHRAD vs. MBK VICTORIA ŽILINA 41:86 (8:28;12:19;8:23;13:16)

Po 6 hodinách cesty náš celek narazil na slovenský tým MBK Žilina. Soupeř byl basketbalově o ligu výš a taky se to projevilo na výsledku. Prohráli jsme 41:86.

Body Sokol Vyšehrad: Jůza Tomáš 14(1), Hampl Jakub 11, Martíšek Norbert 5(1), Skalička Jakub 4, Weiss Filip 4, Vilhum  Vojtěch 2, Svejkovský Ondřej 1, Štastný Dominik 0, Soudek Štěpán 0, Vítek Daniel 0

Trojky: 2

Trestné hody: 11/5

Fauly: 15

SOKOL VYŠEHRAD vs. BC Vysočina 59:43 (9:9,10:17,18:13,15:11)

Hned druhého rána nás čekal nám známý soupeř BC Vysočina. Povedl se nám začátek a nahnaný náskok se nám povedl udržet až do konce.

Body Sokol Vyšehrad: Jůza 14, Štastný 10, Hampl 9, Vítek 6, Skalička 5, Weiss 5, Norik 4, Svejk 2, Vilhum 2, Soudek 2

Trojky: 0

Fauly: 16

SOKOL VYŠEHRAD vs. Slavia Kroměříž 36:52 (4:11,6:15,10:12,16:14)

Poslední skupinový zápas jsme odehráli s TJ Slavia Kroměříž. Narozdíl od zápasu s Vysočinu jsme na začátku úplně zaspali. Při stavu 20:4 pro Kroměříž skončila první čtvrtina. Od pule jsme nasadili press a podarilo se nam stahnout na rozdil deseti bodu. Avšak soupeř začal dávat trojky a odskočil na rozdíl 12ti bodů. Tak zápas také skončil. Kdyby jsme nastoupili se stejným nasazením jako do 4. čtvrtiny do celého zápasu, mohli jsme vyhrát.

Body Sokol Vyšehrad: Hampl 14, Norik 6, Štastný 6, Jůza 4, Vítek 4, Weiss 2

Trojky: 0

Trestné hody: 8/2

Fauly: 9

SOKOL VYŠEHRAD vs. Kyjov U19 71:62 (5:17,17:6,16:16,18:17,15:5)

Ze třetího místa jsme dostali tým Kyjov ''B'' (náhrada poskládaná z U19 kyjova za tým Slaného který se nedostavil). Pro změnu se nám zase začátek nepovedl. V průběhu zápasu jsme však začali lépe doskakovat a tím jsme se dostali do vedení. Utkání bylo velice vyrovnané a proto se také prodlužovalo. V prodloužení jsme byli lepší tým a tak jsme zaslouženě vyhráli 71:62.

Body Sokol Vyšehrad: Jůza 22(1), Štastný 12, Norik 8, Hampl 8, Vilhum 7, Vítek 6, Weiss 4, Skála 2, Soudek 2

Trojky: 1

Trestné hody: 13/6

Fauly:15

SOKOL VYŠEHRAD vs. Vysočina 39:52 (14:13,14:11,2:11,9:17)

Dalšího rána jsme se znovu utkali s BC vysočina o 5.-6. místo. První půle byla velmi vyrovnaná. V druhé půli se jim naneštěstí povedlo pár trojek a jelikož nám se na celém turnaji střelecky nedařilo, nedokázali jsme odpovědět. Prohra 39:52. Umístili jsme se tedy na šestém místě. Určitě to mohlo být lepší. Celý turnaj jsme měli problém se prosadit z dálky a s útočným/obraným doskokem.

Body Sokol Vyšehrad: Hampl 11, Štastný 8, Jůza 4, Vítek 4, Soudek 3, Vilhum 3, Skalička 2, Weiss 2, Svejkovský 2