U17 - Tento víkend 1:1, rozhodne se v lednu !

13.12.2016 11:46

Kadeti U17 měli možnost udělat velký krok k dobytí postupových pozic. Bohužel v sobotu přišla prohra v Nymburce, která byla napravena nedělní drtivou výhrou.

BA NYMBURK "B" vs. SOKOL VYŠEHRAD 64:51 (15:28 28:54 46:84)

Sobota 10.12. 2016 - Liga U17 (11.kolo) - 15:00 - ZŠ Komenského, Nymburk

V Nymburce nás celý zápas trápila hra na útočné polovině, kdy jsme nedokázali téměř nic vymyslet a na každý koš jsme se hrozně nadřeli. Naopak na obranné polovině jsme dělali obrovské chyby které vedli k jednoduchým košů domácích. I přes aktivní obranu v druhé půli kdy jsme nekolikrát dokázali stáhnout na rozdíl 6 bodů se nám víc nepovedlo a domácí si výhru zasloužili.

Body Sokol Vyšehad: Whalen Mikuláš 16(3/1 + 1), Plavka Kryštof 7(1/1), Nosek Ondřej 6(2/2), Hajlek Jakub 5(1), Bohovyč Lukáš 4, Kodytek Otakar 4, Srp Štěpán 4, Marxgut Aleš 3(2/1), Vilhum Vojtěch 2, Netušil Filip 0, Soudek Štěpán 0, Stejskal Šimon 0

Trojky: 2

Trestné hody: 8/5

Fauly: 13

Hráč utkání: Plavka Kryštof

TESLA PARDUBICE vs. SOKOL VYŠEHRAD 48:120 (15:28 28:54 46:84)

Na předzápasové poradě jsme si řekli, že musíme odstranit obrovské chyby v obraně, které nás trápily v Nymburce. První 2 minuty se ukázaly jako úplný opak, kdy jsme po jednoduch dvojtaktech téměř 1 na 0 prohávali 8:0. Poté jsme přitvrdili v obraně a dokázali jsme získat spoustu jednoduchýh míčů a dobře jsme zahráli rychlý protiútok. I přes sympatickou výhru nás stále trápí pomalé posuny v obraně. A na útočné polovině základní věci jako zpracování míče do 2 rukou, proměnění levého dvojtaktu a jiné. Čeká nás spousta práce...

Body Sokol Vyšehrad: Vilhum Vojtěch 22(2/1 + 3), Srp Štěpán 16(5/2), Hajlek Jakub 12(2), Marxgut Aleš 12(2/2), Nosek Ondřej 12, Whalen Mikuláš 12(3/3 + 1), Bohovyč Lukáš 11(4/3), Soudek Štěpán 8, Kodytek Otakar 5(1), Netušil Filip 4, Stejskal Šimon 4(4/2), Plavka Kryštof 2(2/2)

Trojky: 7

Trestné hody: 22/15

Fauly: 20

Hráč utkání: Vilhum Vojtěch

Tabulka zůstala po víkendu velmi vyrovnaná. První víkend v lednu se rozhodne kdo obsadí 1. a 2. postupové místo. Pokud chceme pomýšlet na tyto příčky musíme na domácí palubovce porazit Slavoj BK Litoměřice "B" a SLUNETU Ústí nad Labem.