U17 - REPORT - Víkend kadetů

21.02.2012 21:45

REPORT

Kadeti odehráli o víkendu důležitá utkání. V souboji s týmy ze spodní části tabulky dokázali jednou vyhrát a tak víkendový cíl 2. výher byl splněn jen na 50%. Poslední 2 zápasy základní části odehraje tým vedený Janem Ulrychem na Sokole Pražském a na pražském USK. Poté budou následovat boje play-out.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BA SPARTA PRAHA 77:65 (20:12 35:34 54:51)

Jan Choutka (kapitán SV)

Do derby proti Spartě jsme nastoupili s velkým odhodláním zvítězit a to s ukázalo hned na začátku, kdy jsme si vypracovali v 1. čtvrtce 8 bodový náskok. Bohužel přišlo polevení v koncentraci a několik zbytečných ztrát, díky čemuž hosté do poločasu snížili na rozdíl 1 bodu. Naštěstí všichni naši hráči a to i kluci na lavičce byli odhodláni vyhrát a neztratit tak dobře rozehraný zápas a i díky výborné divácké kulise, která nás hnala vpřed se nám podařilo v poslední čtvrtině odskočit na konečných 12 bodů.

Body Sokol Vyšehrad: Choutka Jan 19, Chaloupka Kryštof 17(1), Wilmots Tom 16, Jelínek František 14, Klimpera Tomáš 11, Mitrović Marko 0, Tomrle Lukáš 0

Body BA Sparta Praha: Puršl Šimon 12(1), Vondrák Marek 12(2), Weis Michal 12, Přibyl Jan 11(1), Němec Michal 7(1), Kocum Tomáš 4, Schinko Jakub 4, Csesznok Patrik 3(1), Zach Daniel 0

Hala: Výtoň Aréna

SOKOL VYŠEHRAD vs. SRŠNI SOKOL PÍSEK 80:88 (26:14 44:38 61:68)

V nedělním zápase proti Písku jsme věděli, že když se nám podaří vyhrát, tak 5 výher by i v případě neúspěchu příští víkend nebyla špatná výchozí pozice do play-out. Do zápasu jsme proto nastoupili opět s velkým nasazením a i díky výborné střelbě jsme vedli po 1. čtvrtce 26:14. Vedení jsme si stále drželi na 5-10 bodech a to až do poloviny 3. čtvrtky, kdy se začali na naší straně kupit ztráty a písečtí se začali prosazovat z tříbodového území a 4 trojky v řadě které
trefil do té doby průměrně hrající Svoboda nás definitivně zlomili. Ani přes náš konečný tlak se nám nepodařilo zápas zvrátit.

Body Sokol Vyšehrad: Bude doplněno

Body Sršni Sokol Písek: Svoboda Vilém 28(5), Šlechta Petr 26(2), Šteier Martin 20, Hrneček Roman 8, Procházka Jan 4, Koc Ondřej 2, Mareš Jaroslav 0, Satrapa Petr 0

Trojky: - : 7

TH: --/-- : 24/19

Fauly: -- : 24

Soutěž: Extraliga U17 - 20.kolo

Datum: Neděle 19.2. 2012