U17 - REPORT - Souboj Praha vs. Ostrava 1:1

25.01.2012 12:41

REPORT

Kadeti na domácí palubovce přivítali 2 týmy z Ostravy. Po sobotním neúspěchu se v neděli podařilo vybojovat 3 výhru.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BCM SLEZSKÁ OSTRAVA 77:95 (32:21 38:45 58:70)

Jan Choutka (hráč Sokola Vyšehrad)

Do tohoto utkání jsme od začátku vlétli s velkou vervou a hlavně vysokou úspěšností střelby a to se odrazilo i na skóre, které bylo po první čtvrtině 32:21 v náš prospěch. Bohužel ve 2. čtvrtině přišlo polevení v koncentraci a dostavil se problém vstřelit koš, když jsme dali za celou čtvrtinu pouze 6 bodů a díky tomu šli ještě do poločasu hosté do 7 bodového vedení, které si již nenechali sebrat.

Body Sokol Vyšehrad: Jelínek František 17(2), Wilmots Tom 17, Chaloupka Kryštof 16(1), Choutka Jan 14(2), Mitrović Marko 7, Tomrle Lukáš 3, Mach Kryštof 1, Dúha Matěj 0, Klasna Jan 0

STATISTIKY ČBF

SOKOL VYŠEHRAD vs. BCM MORAVSKÁ OSTRAVA 63:58 (16:19 30:29 49:40)

Pokyn od trenéra zněl jednoznačně a to, že musíme vyhrát. Naneštěstí hned na začátku hosté vstřelili několik laciných košů a po odehrané 1 minutě přišel pro nás klíčový time-out, který nás probral a my jsme nedovolili odskočit soupeři na větší bodový rozdíl a do konce 1. čtvrtiny jsme se dotáhly na -3 body (16:19). Poté přišlo zlepšení hlavně obrané činnosti a v poločase jsme byli již o 1 bod lepší. Na začátku 3. čtvrtky jsme se museli vypořádat s agresivním ostravským pressem a to se nám naštěstí docela dařilo. Ostrava však nic nevzdávala a koncovka tak byla velice dramatická, ale hlavně díky úspěšným trestným hodům jsme si vedení podrželi až do konce.

Body Sokol Vyšehrad: Jelínek František 18, Choutka Jan 13, Chaloupka Kryštof 12(1), Tomrle Lukáš 12, Wilmots Tom 8(1), Mach Kryštof 0, Mitrović Marko 0

Body BCM Moravská Ostrava: Budou doplněny