U17 - První hrací víkend v novém roce výhru nepřinesl

22.01.2016 10:50

Kadeti v prním hracím víkendu roku 2016 nedokázali získat výhru. Nejprve prohráli na palubovce silného Chomutova a den poté po vyrovnaném boji prohráli v koncovce s rezervou pražského rivala USK.

BK LEVHARTI CHOMUTOV vs. SOKOL VYŠEHRAD 86:52 (33:12 54:23 62:38)

Sobota 16.1. 2016 - Liga U17 (Sk.A: 3.kolo) - 10:00 - Městská sportovní hala, Chomutov

Domácí nastoupili do utkání v kompletní sestavě a hned v úvodu si vybudovali zásadní náskok. Kombinace fyzické - herní vyspělosti domácích a naší "lenosti" na obranné polovině znamenala stav 13:0 pro Levharty. Poté jsme se do utkání lehce dostali, ale chyby na obranné polovině byli obrovské a pramenili z nulové koncentrace. Zlepšení přišlo až v druhé půli, kdy jsme dokázali 3. čtvrtinu vyhrát a ve 4. herní části stáhnout náskok pod domácích pod 20 bodů. Bohužel se zlepšenou pasáž nepodařilo dotáhnout až do konce utkání a rozdíl se vyšplhal až na 34 bodů !

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 20(4/2 + 4), Fanta Matyáš 10(8/4), Akahomen Desmond 8(4/3 + 1), Panáček Jan 6, Hampl Jakub 2(2/0), Jůza Tomáš 2, Vilhum Vojtěch 2, Martišek Norbert 1(2/1), Soukup Jan 1(2/1), Weiss Filip 0

Trojky: 5

Trestné hody: 22/11

Fauly: 13

Hráč utkání: Whalen Mikuláš

USK PRAHA "B" vs. SOKOL VYŠEHRAD 62:61 (15:10 32:31 48:44)

Neděle 17.1. 2016 - Liga U17 (Sk.A: 14.kolo) - 14:30 - SH Folimanka, Praha

V úvodu se nám příliš nedařilo a dlouho jsme měli problém hlavně na útočné polovině. Vynahrazovali jsme to především zlepšenou obranou zhruba od 5 minuty první čtvrtiny. Několikrát v průběhu utkání jsme šli do vedení ovšem pak jsme nedokázali uhlídat individuality domácích, nejdřív Těleckého a pak Bidla. Koncovka neproběhla příliš podle našich představ, měli jsme možnost poslat utkání do prodloužení díky tresným hodům..to se však nepovedlo.

Body Sokol Vyšehrad: Akahomen Desmond 16(10/6), Whalen Mikuláš 14(3/2 + 2), Hampl Jakub 12, Fanta Matyáš 8(3/2), Soukup Jan 7(10/5), Martišek Norbert 4, Jůza Tomáš 0, Panáček Jan 0, Vilhum Vojtěch 0, Weiss Filip 0