U17 - Po dlouhém trápení přišla zasloužená výhra !

21.03.2017 11:19

Kadeti U17 měli na programu předposlední hrací víkend ve Finálové skupině Ligy U17. Sobota opět ukázala velké trápení a nekompletní sestava nebyla konkurence-schopná, v neděli se však podařilo poprvé vyhrát v této fázi ! Za 14 dní se "rozloučíme" na domácí palubovce proti suverénímu Brnu a Opavě.

BA ROUDNICE NAD LABEM vs. SOKOL VYŠEHRAD 103:58 (26:10 43:24 71:38)

Sobota 18.3. 2017 - Liga U17: Fáze TOP 6 (9.kolo) - 8:30 - Hala BK Real, Roudnice nad Labem

Úvod utkání se nám povedl, prvních 5 minut jsme byli hlavně dobře koncentrovaní v útoku. Od stavu 10:8 se však vývoj totálně otočil,v první čtvrtině jsme nedali snad 5 dvojtaktů, poté přišli nevynucené ztráty, kdy několikrát letěl míč do outu bez jakého koliv talku domácích. Místo rychlého návrat jsme radši koukali, rozhazovali rukama a kroutili hlavou. Soupeř nás trestal jednoduchými koši z rychlého protiútoku. V druhé půli jsme žádný "zázrak" již nepředvedli a prohráli hrozivým rozdílem.

Body Sokol Vyšehrad: Vilhum Vojtěch 22(5/4 + 2), Plavka Kryštof 13(4/4 + 1), Kodytek Otakar 10(6/3 + 1), Nosek Ondřej 8(2/2), Hajlek Jakub 3(1), Soudek Štěpán 2, Bohovyč Lukáš 0, Macha Vit 0, Marxgut Aleš 0(2/0), Netušil Filip 0

Trojky: 5

Trestné hody: 19/13

Fauly: 18

Hráč utkání: Vilhum Vojtěch

Kompletní technický zápis - ZDE

USK PRAHA "B" vs. SOKOL VYŠEHRAD 45:68 (19:14 43:24 71:38)

Neděle 19.3. 2017 - Liga U17: Fáze TOP 6 (10.kolo) - 13:00 - SH Folimanka, Praha

Po úvodním rozskoku jsme prohrávali 0:6, poté jsme udělali během 4 minut šňůru 16:0 a vedení navyšovali až do konce utkání. Domácí pojali utkání hlavně jako přípravu týmu U15 na vrchol utkání. I přes  to bych vypíchnul kvalitní úseky v obraně, kdy jsme drželi domácí bez koše i 6 minut. Dále pak pokus ve finálních přihrávkách, které se nám poprvé povedli ve větším počtu. Teď je potřeba zapracovat aby jsme byli schopni tytvo věci plnit ve vyšší rychlosti proti všem soupeřům !

Body Sokol Vyšehrad: Hajlek Jakub 17(4/1 + 2), Kodytek Otakar 12, Plavka Kryštof 12(3/3 + 1), Vilhum Vojtěch 9(2/1), Bohovyč Lukáš 5(2/1), Srp Štěpán 5(3/1), Netušil Filip 4, Macha Vit 2, Nosek Ondřej 2, Marxgut Aleš 0