U17 - Domácí premiéra

17.10.2016 13:49

Kadeti U17 se poprvé představili ma domácí palubovce. Sobotní utkání se proměnilo v povinnou výhru. Neděle ukázala obrovský boj, kdy se nakonec radovali hosté. Víkendové výsledky ukázali obrovskou vyrovnanost soutěže. Za 14 dní můžeme očekávat další tvrdé boje.

SOKOL VYŠEHRAD vs. TESLA PARDUBICE 107:34 (20.8 56:14 72:23)

Sobota 15.10. 2016 - Liga U17 (4.kolo) - 9:00 - Výtoň Aréna

V sobotu jsme začali úsekem 15:0 a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. V utkání se podařilo rozložit minutáž mezi všech 12 hráčů. Dařilo se nám hrát rychle a proměňovat přesilové situace. Jediný lehčí výpadek byl ve 3. čtvrtině, kdy jsme si chtěli zkusit zónovou obranu a to nám zatím příliš nešlo. V záveru jsme se opět dostali do dobré provozní teploty a dokázali dát "magickou stovku. Zasloužená povinná výhra.

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 29(3/2 + 1), Nosek Ondřej 12, Vilhum Vojtěch 12(2), Plavka Kryštof 11(1), Srp Štěpán 11(4/2 + 1), Hajlek Jakub 8(2), Kodytek Otakar 7(1), Bohovyč Lukáš 5, Imramovský Jakub 4, Netušil Filip 4, Hřebejk Jakub 2, Chán Matěj 2

Trojky: 7

Trestné hody: 10/6

Fauly: 14

Hráč utkání: Srp Štěpán

SOKOL VYŠEHRAD vs. BA NYMBURK "B" 65:74 (16:16 32:34 50:53)

Neděle 16.9. 2016 - Liga U17 (5.kolo) - 15:00

Nedělní odpoledne nabídlo mládežnický basketbal na vysoké úrovni. Od prvních minut se hrálo velmi rychle. Pouze na začátku si hosté vybudovali mírný náskok, poté jsme však hru srovnali a hrálo se vyrovnaně až do 34. minuty utkání. V tento moment jsme si nechali dát 4 koše v řadě a to se ukázalo jakou rozhodující moment. Za stavu -11 jsme dokázali neskutěčně bojovnou a aktivní obranou ještě získat několik míčů, bohužel na útočné polovině jsme vytvořili spoustu školáckých chyb na úrovni minižáků, které byli po zásluze potrestány. V poslední minutě jsme ještě dokázali stáhnout na -5,ale v rozhodujích chvílích podržel Nymburk skvěle hrající Holoubek a výhra na Výtoni nezůstává.

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 27(7/6 + 3), Vilhum Vojtěch 9, Plavka Kryštof 7(1), Kodytek Otakar 6, Nosek Ondřej 6, Bohovyč Lukáš 4(2/2), Netušil Filip 3(1), Srp Štěpán 3(2/1), Hajlek Jakub 0, Chán Matěj 0, Imramovský Jakub 0, Kuznetsov Baniil 0