U15 - Odvety s hořkou příchutí

21.02.2015 21:48

Pátek a sobota, to byly tentokrát hrací termíny U15. Do Prahy přijely týmy Sokolova a Mariánských Lázní odehrát odvetné utkání.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BK SOKOLOV 50:78 (16:24 30:43 34:62)

Nadregionální soutěž U15: Nadstavba (6.kolo) - Pátek 20.2. 2015 - 18:30 - Výtoň Aréna

Předehrávané utkání se Sokolovem slibovalo velký náboj. Již 3 vzájemné souboje proběhli a vždy byli vyrovnané. Dvě výhry pro nás a jedna pro Sokolov. Hosté přijeli posíleni o chebské hráče Wastla a Kočku, nám chyběl kapitán týmu Vilhum. Obě tyto změny byli velmi znát. Hosté využívali svoji fyzickou převahu k zakončení, nám bohužel chyběla výraznější bodová produkce a to otevřených pozic na střelbu bylo hodně. Již od prvních minut jsme tahali za kratší konec, poločasové skóre 30:43 neznamenalo nic hrozného. Ovšem ve 3. čtvrtce jsme neprosto vypadli ze hry  a nechali soupeře (prakticky jednoho hráče) dát lehké body a rozdíl se vyšplhal na hrozivých  -28 bodů. V poslední čtvrtině jsme se pokusili hrát celoplošnou obranu a to také zabralo, ale žádný zvrat to neznamenalo "pouze" vyrovnanou čtvrtinu (16:16).

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 18(2/0), Váňa Ondřej 10, Bohovyč Lukáš 4, Plavka Kryštof 4(2/0), Grulich Vojtěch 3(2/1), Netušil Filip 3(2/1), Hajlek Jakub 2, Koval Marek 2, Nosek Ondřej 2(2/0), Chán Matěj 0, Soudek Štěpán 0

Trojky: 0

Trestné hody: 10/2

Fauly: 22

Hráč utkání: Hajlek Jakub

SOKOL VYŠERAD vs. BK MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 41:75 (5:21 20:39 26:55)

Nadregionální soutěž U15: Nadstavba (5.kolo) - Sobota 21.2. 2015 - 11:00 - Výtoň Aréna

Do sobotního utkání jsme nastoupili již v hodně okleštěné sestavě, prakticky bez 3 klíčových hráčů a dalších absencí.  Zbytek týmu se musel poprat s velkou výškovou převahou soupeře a hlavně fyzickou vyspělostí. V utkání se střídali vyrovnané partie, ale také úseky, kdy jsme úplně vypadli. Velký problém nám dělal doskok a přesnost zakončení. Soupeř nás často posílal na čáru trestného hodu, ale ani to jsme nedokázali příliš využít.  Dnešní zápas odehráli hráči, kteří normálně nebývají příliš bodově produktivní snaha se upřít nedá, ale na výhru to rozhodně nestačilo. Je potřeba dál na sobě pracovat.

Body Sokol Vyšehrad: Bohovyč Lukáš 10(6/4), Chán Matěj 7(1/0), Plavka Kryštof 6(2/0), Grulich Vojtěch 4(4/2), Koval Marek 4(4/0), Netušil Filip 4(8/2), Soudek Štěpán 4, Hajlek Jakub 2(2/0)

Trojky: 1

Trestné hody: 26/8

Fauly:  15

Hráč utkání: Plavka Kryštof

Za 14 dní máme možnost nápravy, je potřeba aby se všichni hráči dali zdravotně do pořádku a hodit tyto prohry za hlavu.

Připravil: Jan Kefurt