U15 - Odvety na domácí palubovce

16.11.2015 14:00

Starší žáci vstoupili do druhé části základní skupiny A v ŽL U15. V domácíh odvetách odehráli 2 vyrovnaná utkání, kdy střídali vynikající momenty s těma o 100% horšími a proto nezískali ani jednu výhru.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BK KONDOŘI LIBEREC 50:55 (13:19 20:35 41:44)

Sobota 14.11. 2015 - Žákovská liga U15 (Sk. A: 9.kolo) - 15:30 - Výtoň Aréna

Naprosto tragický vstup do utkání ! Od prvních minut jsme museli stahovat 10 bodový náskok Liberce. V obraně panoval naprostý chaos a v útoku jsme nabídli pouze neúspěšnou střelbu. Na začátku druhé čtvtiny jsme se dokázali vrátit do ukání a snížit na rozdíl 3 bodů (16:19). Poté opět výpadek, nechali jsme hostům několik otevřených střel a ty byli bohužel úspěšné a z toho 2 trojkové pokusy. V útočné fázi jsme měli k dispozi na úpravu skóre velké množství trestných hodů, ale hned 8 jsme jich neproměnili. Poločasový stav 20:35 něvěstil nic dobrého. V 3. čtvrtině však nastal obrat, konečně jsme začali bránit a vše se přeneslo do úročné aktivity. Třetí čtvrtinu jsme vyhráli 21:9 !!! V 37. minutě utkání svítil na tabuli stav 49:49 a šlo se do vyrovnané koncovky, kdy se prakticky stříleli jen trestné hody a šťastnější byli hosté.

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 18(4/2 + 2), Nosek Ondřej 8(4/2), Srp Štěpán 8(6/0), Hajlek Jakub 5(4/2 + 1), Plavka Kryštof 5(4/3), Bohovyč Lukáš 3(2/1), Netušil Filip 3(2/1), Chán Matěj 0, Imramovský Jakub 0, Kuznetsov Baniil 0, Vašek Lukáš 0

Trojky: 3

Trestné hody: 26/11

Fauly: 16

Hráč utkání: Ondřej Nosek

SOKOL VYŠEHRAD vs. BK SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM 68:83 (18:12 37:38 53:54)

Neděle 15.11. 2015 - Žákovská liga U14 (Sk. A: 10.kolo) - 10:30 - Výtoň Aréna

První minuty byli naprostý opak soboty. Po dlouhé době jsme do utkání vstoupili aktivně a určovali tempo hry. Velmi dobře jsme řešili clony v obraně a měli obranné doskoky. V útoku nám vycházeli otevřené střelecké pozice, které jsme dokázali proměnit. Od druhé čtvtiny jsme pustili hosty do hry a hrálo se vyrovněné. Po poločasové přestávce to vypadalo na rozhodující úder. Velmi rychle jsme si vybudovali náskok 8 bodů a vypadlo to na rozhodující rozdíl. Ústí se však opět chytlo, tentokrát velmi těžké střelby z oblouku 3b. a zápas byl opět vyrovaný. V poslední hrací části jsme bohužel polevili v obraně a nedokázali řešit jednodoché situace a toho využili 2 nejlepší hráči hostů a sami dokázali utkání otočit a vyhrát.

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 23(3/3 + 2), Srp Štěpán 14, Nosek Ondřej 9(7/5), Plavka Kryštof 9(1), Bohovyč Lukáš 7(3/1), Netušil Filip 4(2/2), Hajlek Jakub 2, Chán Matěj 0, Imramovský Jakub 0, Kuznetsov Baniil 0, Vašek Lukáš 0