U15 - Kolín ukázal svojí sílu

21.02.2016 12:49

Doma a venku s Kolínem. To byl program U15 o víkendu. Soupeř předvedl 2 velmi koncentrované výkony. Dobře bránil a byl dobře takticvky připravený v útoku. Zaslouženě lídr této ligové skupiny.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BC KOLÍN 46:84 (15:18 21:37 29:63)

Sobota 20.2.  2016 - Liga U15 (Sk.A: 1.kolo) - 14:30 - Výtoň Aréna

Než jsme se vzpamatovali a dokázali se dostat do rychlosti konkurence-schopné Kolínu byl stav 0:10. Druhých pět minut první čtvrtiny jsme se dostali do zápasu a srovnali krok. To byl však poslední světlý moment utkání. Hosté postupně dokazovali svojí kvalitu a v průběhu druhé půle jsme působili dost odevzdaným dojmem. To by se stávat nemělo.

Body Sokol Vyšehrad: Srp Štěpán 12(3/2), Bohovyč Lukáš 10(4/4), Nosek Ondřej 9(2/1), Netušil Filip 6(4/2), Hajlek Jakub 5(1), Plavka Kryštof 4, Buriánek Jakub 0, Chán Matěj 0, Imramovský Jakub 0, Kuznetsov Baniil 0, Macha Vit 0

Trojky: 1

Trestné hody: 13/9

Fauly: 26

Hráč utkání: Bohovyč Lukáš

BC KOLÍN vs. SOKOL VYŠEHRAD 91:39 (23:7 34:25 55:33)

Neděle 21.2. 2016 - Liga U15 (Sk.A: 8.kolo) - 9:00 - Hala Spojů, Kolín

Obrovská pochvala za první půli. I přes nepřesvedčivý začátek jsme se dostali do utkání a předváděli především dobrou práci na obranné polovině. Postupně však začali docházet síly a kvalita na lavičče oproti té Kolínské nebyla tak velká. V poslední čtvrtině naprosto nepochopitelné složení zbraní a tragický výsledek, který zcela znegoval práci v první poločase.

Body Sokol Vyšehrad: Plavka Kryštof 12(2), Srp Štěpán 9(3/1), Bohovyč Lukáš 5(1), Nosek Ondřej 5(2/1), Chán Matěj 4, Macha Vit 2, Netušil Filip 2, Hajlek Jakub 0, Imramovský Jakub 0, Kuznetsov Baniil 0