U15 - Dvojčka přinesla 2 rozdílné prohry

02.11.2015 14:47

Na starší žáky čekala v herním programu již "dvojčka". To znamená 2 utkání proti pražskémnu rivalovi USK Praha, v sobotním duelu na domácí palubovce a v neděli na půde soupeře. Ani jeden den se výhru nepodažilo získat, obě prohry měli však úplně jiný charakter.

SOKOL VYŠEHRAD vs. USK PRAHA 52:71 (7:15 23:35 35:52)

Sobota 31.10 2015 - Žákovská liga U15 (Sk. A: 1.kolo) - 17:00 - Výtoň Aréna

Do víkendu jsme vstupovali s velkou chutí získat, alespoň jednu výhru. Úvod domácího utkání, ale nebyl ideální a velmi rychle jsme dostali laciné body a v útoku jsme se trápili. Zvrat přišel až ke konci první čtvrtiny kdy jsme se chytli a v průběhu druhé čtvrtiny jsme dokázali snížit na rozdíl pouhých 3b. a poté se hrálo velmi vyrovnaně. Velmi dobře se nám dařilo bránit duo Bohm - Fanta. Další zásadní moment přišel hned po půli, kdy to vypadalo úplně stejně jak v úvodu utkání. Ve 26. minutě svítil na tabuli již stav 25:48 pro USK, z toho jsme se dokázali opět oklepat a snížit na poločasový rozíl 12 bodů, to bylo však vše co se nám povedlo. Ke konci jsme dostali ještě pár "hloupých" košů a rozdíl narostl na konečných 19 bodů. Nebýt 2 hluchých 5 minutových úseků, mohlo se hrát vyrovnané utkání s mnohem lepším výsledkem. Ve zbytku utkání ukázali hráči obrovskou bojovnost !

Body Sokol Vyšehrad: Srp Štěpán 22(8/4), Whalen Mikuláš 20(3/2), Hajlek Jakub 3(1), Nosek Ondřej 3(2/1), Imramovský Jakub 2, Váňa Ondřej 2, Bohovyč Lukáš 0, Hřebejk Jakub 0, Chán Matěj 0, Netušil Filip 0, Plavka Kryštof 0

Trojky: 1

Trestné hody: 13/7

Fauly: 14

Hráč utkání: Štěpán Srp

USK PRAHA vs. SOKOL VYŠEHRAD 81:34 (25:8 52:17 72:22)

Neděle 1.11. 2015 - Žákovská liga U15 (Sk. A: 8.kolo) - 14:00 - SH Folimanka

Nedělní utkání pro nás mělo bohužel typický začátek, několik nedaných tutovek, následně získaný náskok domácích. Poté přišel totální kolaps všech hráčů, kdy hra na hřišti byla naprosto odevzdaná. V druhé půli se nám povedlo pouze pár sympatických momentů na obrané polovině.

Body Sokol Vyšehrad: Bohovyč Lukáš 5(2/2 + 1), Plavka Kryštof 5(2/2 + 1), Srp Štěpán 5(7/3), Nosek Ondřej 4(2/0), Netušil Filip 3(4/3), Váňa Ondřej 3(1), Whalen Mikuláš 3(4/3), Hajlek Jakub 2, Hřebejk Jakub 2, Imramovský Jakub 2, Chán Matěj 0