U15 - Další přípravné utkání "3 miniutkání v jednom"

06.09.2015 22:27

Stejně jako před rokem jsme na přípravné utkání vyzvali kvalitní tým hráčů ročníku 2002 - Sokol Pražský.

Po vzájemné dohodě jsme odehráli 3x miniutkání - 2x10 (poslední jen 2x8 minut) a každé utkání začínalo 0:0.

Tentokrát jsme nemohli nabídnout kompletní sestavu a chyběli 2 klíčový hráči, i přes to se ostatí svých rolí ujali velmi dobře. Všechny 3 utkání byla velmi vyrovnaná, a šli do vyrované koncovky. Hlavně první minuty byli z naší strany vynikající, dokázali jsme po nájezdech nacházet volné střelecké pozice a ty proměňovat. Poté jsme již střídali dobré momenty se špatnými. Často jsme působili unaveným dojmem a předržovali míč. V konečném zúčtování jsme vyhráli 2 ze 3 utkání a na celkové skóre jsme prohráli o 1 bod.