U14 - Venkovní zápasy

31.01.2013 23:50

Na další 2 zápasy jsme vyrazili na venkovní palubovky. Od utkání jsme očekávali mnohem lepší výsledky.

BC KOLÍN vs. SOKOL VYŠEHRAD 94:30 (18:7 47:12 64:37)

V Kolíně jsme do utkání nastoupili velmi zmateně. První čtvtina se hrála velmi pomalu a bylo vidět hodně nepřesností. Utkání se rozhodlo ve 2. čtvrtině, kdy domácí zařadili vyšší rychlostní stupeň a každou chybu trestali střelou ze střední vzdálenosi, je nutno podotknout, že se velmi velkou úspěšností, kterou by mohl závidět i dorostenecký tým. Na naší straně chyběl hlavně doskok, který se dařilo mít v 1. čtvrtině. Dobré herní úseky se nám podařilo zahrát až na začátku 3. čtvrtiny, kdy jsme dokázali 4 minuty hrál vyrovnaný basketbal, stejně tak první půli 4. čtvrtiny, kterou jsme dokázali vyhrát 11:4.

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 8(2/0), Netušil Filip 7(7/3), Vilhum Vojtěch 5(2/1), Plavka Kryštof 3(2/1), Bohovyč Lukáš 2, Grulich Vojtěch 2(2/2), Váňa Ondřej 2(4/2), Nosek Ondřej 1(2/1), Hajlek Jakub 0, Hřebejk Jakub 0, Kuna Martin 0, Paták Lukáš 0, Singer Tomáš 0

Trojky: 0

Trestné hody: 21/10

Fauly: 31

Rozhodčí: Strnad Pavel, Vávra Petr

Utkání: ŽL U14 /Liga sk. A/ - 3.kolo - Sobota 25.1. 2014

Hala: SOU Spojů, Kolín

SOKOL PRAŽSKÝ vs. SOKOL VYŠEHRAD 117:21 (20:5 47:13 88:15)

Stejně jako v sobotu, pomalý vstup do utkání. K vidění bylo spousta otevřených šancí, k dispozici jsme měli i trestné hody, které jsme nedokázali využít a vylepšit skóre. V zápase nás velmi limitovali hloupé fauly (za většinu faulů se házeli trestné hody). Druhý poločas působil velmi odevzdaně a rozdíl ve skóre se neustále navyšoval. Pokud do utkání nastoupí pouze 2-3 hráči, kteří chtějí bojovat o dobrý výsledek bude se nám velmi těžko hrát každý zápas a proti o rok starším soupeřům, to platí dvojnásobně.

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 6(2/0), Nosek Ondřej 4, Váňa Ondřej 4, Bohovyč Lukáš 2, Grulich Vojtěch 2, Hajlek Jakub 2(2/0), Netušil Filip 1(4/1), Hřebejk Jakub 0, Kuna Martin 0, Paták Lukáš 0, Plavka Kryštof 0(2/0), Singer Tomáš 0

Trojky: 0

Trestné hody: 10/1

Fauly: 29

Rozhodčí: Lochman Radek, Krbec Martin

Utkání: ŽL U14 /Liga sk. A/ - 4.kolo - Neděle 26.1. 2014

Hala: Hala SP - Žitná

Následuje delší zápasová pauza, další utkání jsou na programu o víkend 22. - 23.2. kdy vyrazíme do Roudnice nad Labem a Děčína.

Připravil: Jan Kefurt