U14 - USK TURNAMENT

29.08.2010 18:58

Poslední dva dny prázdnin se hráči U14 účastní turnaje pořádaného pro hráče ročníku 1997 Pražským celkem USK Praha. Turnaj bude probíhat v hale Zš Horáčková 1100 – Pankrác  a SOU Ohradní 57 – Michle.

PROGRAM

 

ZŠ Horáčkova, P4-Pankrác

SOU Ohradní, P4-Michle

PO 30.8.

 

 

 

9:30

Vyšehrad

Sparta

 

 

 

 

11:00

Plzeň

Vyšehrad

 

15:00

Litoměřice

Vyšehrad

   

 

 

 

 

 

 

 

 

UT 31.8..

9:00

USK

Vyšehrad

   

 

 

 

 

 

13:15

Budějovice

Vyšehrad

NOMINACE NA TURNAJ

Schmiedt Jan Ťažký Martin    
Koula Jakub Desmond Akahomen    
Matušinský Zdeněk  Karafiát Vítek    
Kočovský Domink  Bakule Jan    
Chaloupka Kryštof      
Polanecký Denis      
Ringsmuth David      
Jech Martin      
Mach Kryštof      

PONDĚLÍ 30.8.

SRAZ HRÁČŮ 8:40 NÁSTUPIŠTĚ METRA KAČEROV - Sebou věci na zápas obě barvy dresů a svačinu. (Hráči, kteří přijedou až k hale v 9:00, musí informovat trenéra)

ÚTERÝ 31.8.

SRAZ HRÁČŮ 8:15 STANICE METRA PANKRÁC NAHOŘE U TRAFIKY RELAY - Sebou věci na zápas obě barvy dresů a svačinu. Oběd již nebude zajištěn.  (Hráči, kteří přijedou až k hale v 8:25, musí informovat trenéra)

 

U14 - SOKOL VYŠEHRAD : BA SPARTA 53:32 (14:4;8:12;14:10;6:17)

 

Komentář: Bude doplněn

Body: Chaloupka 22; Koula 16; Polanecký 6 Ťažký 4; Mach 3; Schmiedt 2

Fauly: 20:15 TH: 18/7 : 16/7 trojky 0:1 Rozhodčí: Raiman - Kolář

 

U14 - BK LOKOMOTIVA PLZEŇ : SOKOL VYŠEHRAD 71:53 (24:15;18:7;15:18;14:13)

 

Komentář: Bude doplněn

Body: Chaloupka 26; Koula 19; Mach 4; Kočovský Ringsmuth 2

Fauly: 19:19 TH: 18/5 : 15/5 trojky 0:0 Rozhodčí: Grepl -

 

U14 - BK LITOMĚŘICE : SOKOL VYŠEHRAD 46:52 (12:20;9:9;13:9;12:14)

 

Komentář: Bude doplněn

Body: Chaloupka 26; Koula 15; Mach 5; Ťažký, Bakule a Polanecký 2

Fauly: 9:12 TH: 13/4 : 16/6 trojky 2:0 Rozhodčí: Drápal - Grepl

U14 - USK PRAHA : SOKOL VYŠEHRAD 60:42 (17:15;11:14;14:5;18:8)

 

Komentář: Bude doplněn

Body: Chaloupka 23; Koula 8; Karafiát 6; Bakule Polanecký 2; Kočovský 1

Fauly: 18:14 TH: 14/9 : 16/8  trojky: 0:0 Rozhodčí: Grepl - Raiman

U14 - ČESKÉ BUDĚJOVICE : SOKOL VYŠEHRAD 48:59 ()

 

Komentář: Bude doplněn

Body: Chaloupka 31; Koula 13; Bakule 4; Ťažký 3(1); Matušinský Karafiát Kočovský Ringsmuth 2

Fauly: 15:17 TH: 21/9 : 17/8 trojky:0:1 Rozhodčí: Vu - Drápal

 

OSTATNÍ VÝSLEDKY    

USK Praha Litoměřice 47 51
Č. Budějovice USK Praha 26 65
Litoměřice Č. Budějovice 63 46
Plzeň Č. Budějovice 77 25
Vyšehrad Sparta 53 32
Sparta Plzeň 15 60
Sparta USK Praha 53 63
Litoměřice Plzeň 31 44
USK Praha Plzeň 22 72
Č. Budějovice Sparta 35 61
Sparta Litoměřice 44 69

CELKOVÉ POŘADÍ

  1. LOKO PLZEŇ
  2. USK PRAHA
  3. SOKOL VYŠEHRAD
  4. BA SPARTA
  5. SLAVOJ LITOMĚŘICE
  6. ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

 


Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

PARTNEŘI

SPOLUPRACUJEME

© 2016

Vytvořeno službou Webnode