U14 - REPORT - Derby s lídrem soutěže překvapení nepřineslo

04.03.2011 22:10

V dohrávce zápasu 17kola nás čekal zatím neporažený tým Sokola Pražského. V zápase jsme neměli co ztratit a chtěli jsme se pokusit soupeři vyrovnat. Porážka pro nás nic neřeší a důležité zápasy teprve příjdou.

U14 - SP BAREST : SOKOL VYŠEHRAD 94:60 (11:16;38:3;19:10;26:31)

Komentář: Hned v úvodu jsme se pokusili soupeře zaskočit nasazením a agresivní obranou. Z části se to také podařilo a domácím se dlouho nedařilo dostat do tempa. I přes vítězství ve čtvrtině se nám v útoku příliš nedařilo. Druhá čtvrtina nás ovšem posadila zpátky na zem. Soupeř velmi rychle přitvrdil obranu. Na takové nasazení nebyli naši hráči absolutně připraveni a ztráceli jsme jeden balón za druhým. V podstatě se nám nepovedlo přejít půlku. Ani oddechový čas nepomohl a tak došlo k absolutní demolici naší šance na přijatelný výsledek. Po poločasové přestávce bylo nejtěžší přesvědčit hráče, aby se snažili zápas dohrát a snažit se soupeřem běhat. Domácí pokračovali ve velmi sebevědomé hře a i přes velký náskok dohrávali každý souboj. Postupem času se nám podařilo vyrovnat hru a v poslední čtvrtině především díky Chaloupkovi se nám povedlo vylepšit náš herní projev.

Ulrych Petr: "Výkon našich hráčů byl konkurenceschopný pouze ve 3 ze 4 čtvrtin. Nezbývá než pracovat na našich slabinách a pokusit se naší hru přiblížit na úroveň našeho dnešního soupeře. Věřím, že si se sokolíky ještě v této sezóně zahrajeme"

SOKOL VYŠEHRAD: Chaloupka Kryštof 38(2), Schmiedt Jan 11, Jech Martin 4, Mach Kryštof 3, Akahomen Desmond 2, Koula Jakub 2
BAREST:  Bělohradský Tomáš 30, Hrdina Štěpán 13, Hartig Michael 10, Kulík Filip 9, Brumla Martin 6, Růžička Lukáš 6, Zelinka Jakub 6, Antoš David 5, Čeněk Filip 5(1), Polák Jan 2, Stibor Tomáš 2

Fauly: 22:23 TH: 29/15:24/12 trojky 1:2 Rozhodčí: Heinrich David - Pospíchalová Lucie