U14 - První dva zápasy

25.09.2013 11:57

Mladší žáci odehráli svoje první 2 zápasy v žákovské lize U14 na venkovních palubovkách.

Sobota 21.9. 2013

BK BANÍK MOST vs. SOKOL VYŠEHRAD 94:37 (26:7 53:24 69:31)

Úvod zápasu byl velmi nervozní. Obě družstva neproměňovala jasné šance k zakončení. První koš zápasu padnul až ve 4. minutě. Poté se domácí rozjeli a dokázali si získat výrazný náskok. Domácí aplikovali velmi aktivní tvrdou obranu po celém hřišti na kterou jsme našli recept až na konci druhé čtvrtiny, kdy jsme dokázali dát několik košů v řadě. Druhý poločas začal opět vyrovnaně, poté přišlo opět polevení a poslední čtvrtina patřila domácím, kteří za hlasité podpory domácích fanoušků zaslouřeně vyhráli.

Body Sokol Vyšehrad: Váňa Ondřej 11(6/5), Netušil Filip 7(4/1), Rössler Jakub 5(2/1), Whalen Mikuláš 4(2/0), Hajlek Jakub 3(2/1), Plavka Kryštof 3(2/1), Bohovyč Lukáš 2(2/0), Grulich Vojtěch 2(6/2), Kuna Martin 0, Paták Lukáš 0

Trestné hody: 26/11

Fauly: 22

Rozhodčí: Anton Karel, Pešek Lukáš

Utkání: Žákovská liga U14(2.kolo) - Sportovní hala 2, Most

Neděle 22.9. 2013

BK SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM vs. SOKOL VYŠEHRAD 106:29 (20:12 55:15 70:21)

Nástup do zápasu byl velmi dobrý, se soupeřem jsme dokázali držet krok a vyrovanali jsme se ve všech herních činnostech. První čtvrtina 20:12 ukazovala velké herní zlepšení oproti sobotnímu zápasu. O výsledku zápasu rozhodla druhá čtvrtina. Po vystřídání to vypadalo jako kdyby nastoupil jiný tým, který dělal chyby typické v kategorii U11.

Body Sokol Vyšehrad: Váňa Ondřej 10(11/4), Bohovyč Lukáš 5(6/3), Grulich Vojtěch 4(3/0), Rössler Jakub 4(2/0), Netušil Filip 3, Whalen Mikuláš 3(4/1), Hajlek Jakub 0, Kuna Martin 0, Paták Lukáš 0, Plavka Kryštof 0(2/0)

Trestné hody: 32/9

Fauly: 34

Rozhodči: Soukup Albert, Vošáhlík Marek

Utkání: Žákovská liga U14(3.kolo) - Hala UJEP, Ústí nad Labem

Víkend pro nás byl velkou ukázkou jak se tato soutěž hraje. Polovení koncentrace na část zápasu znamená velký bodový rozdíl v konečném výsledku.

V sobotu i neděli se nám povedl začátek zápasu a také slušně odehrát 3. čtvrtina, to jsou momenty od kterých se musíme odrazit. Naopak se musíme vyvarovat herních úseků, kdy po třech koších v řadě úplně vypnete a ze stavu - 10 se dostaneme na -30.