U14 - Prohra na horké půdě a povinná výhra

02.03.2015 11:40

"Prohra na horké půdě a povinná výhra", tak by se dal ve zkratce zhodnotit víkend mladších žáků U14.

BK KONDOŘI LIBEREC vs. SOKOL VYŠEHRAD 68:48 (16:17 38:26 47:35)

ŽL U14: Liga Sk. A (5.kolo) - Sobota 28.2. 2015 - 16:00 - SH Kort, Liberec

Utkání jsme začali výborně, tak bych si představoval basketbal, který chceme hrát. Prvních 6 minut jsme ovládli 14:4, hráli jsme velmi koncentrovaně na obranné i útočné polovině. Poté se domácí oklepali a do konce 1. čtvrtiny dokázali náš vybudovaný náskok stáhnout. Od druhé hrací části Liberec vytáhnul obranu na celé hriště a velmi přitvrdil, většina zákroků byla na hranici faulů nebo již za hranicí. Rozhodčí nechali velmi volný metr a téměř nic se nepískalo a to domácím hrálo do karet.  V druhé půli jsme se již marně se snažili stáhnout náskok v hale panovalo hodně emocí a na některých hráčích byla vidět  týdenní absence z důvodů jarních prázdnin. Liberec zaslouženě vyhrál.

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 16(3/2), Nosek Ondřej 8(3/0), Srp Štěpán 8(3/2), Bohovyč Lukáš 6(5/2), Netušil Filip 6(2/0), Plavka Kryštof 3, Hajlek Jakub 1(2/1), Fiala Adam 0, Chán Matěj 0

Trojky: 1

Trestné hody: 18/7

Fauly: 11

Hráč utkání:  Whalen Mikuláš

BK BRADNÝS NAD LABEM vs. SOKOL VYŠEHRAD 25:78 (6:16 17:33 19:58)

Liga U14: Sk.A (6.kolo) - Neděle 1.3. 2015 - 12:00 - ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

Minulé utkání s Brandýsem jsme velmi podcenili. To jsme teď nechtěli opakovat a hned od prvních minut jsme hráli aktivně a bylo to znát. Za prvních 7 minut jsme dostali pouhé 2 body, a v útoku jsme dokázali velmi dobře trestat chyby domácích. V půli byl rozdíl již 16 bodů a tak druhá půle byla ve znamení zkoušení nových věcí, které jsme zvládli a dokázali náskok navýšit.

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 20(14/8), Bohovyč Lukáš 13(8/5), Srp Štěpán 12(6/2), Netušil Filip 10(2/0), Plavka Kryštof 9(1), Nosek Ondřej 8, Chán Matěj 6(2), Fiala Adam 0, Hajlek Jakub 0