U13 - REPORT - Na prvním turnaji se starší minižáci postarali o překvapení

08.10.2012 13:20

Starší minižáci zahájili sezónu. První turnaj byl odehrán v domácím prostředí na Výtoni a zůčasnili se pouze 4 družstva, tedy stejný počet, který se přihlásil do soutěže U13 v Praze. Po loňské sezoně bylo ubyli v soutěži hned 3 týmy.

Sobota 6.10. 2012

SOKOL VYŠEHRAD vs. BA SPARTA PRAHA 80:12 (24:0 21:1 21:6 14:5)

Do prvního utkání jsme vstoupili velice aktivně. Vedení 24:0 po první čtvrtině ukazovalo jakým směrem se bude zápas vyvíjet. Vycházeli jsme především z dobré obrany. První koš ze hry dokázali hosté dát až v druhém poločase. A tak po prvním utkání turnaje svítil na tabuli výsledek 80:12 a bylo na světě velké překvapení. Je nutno podotknout, že tým BA je složen stejně jako náš tým převážně z hráčů roč. 2001 a ml. a chybělo mu hned několik hráčů pendlujících do BK Beroun.

Body Sokol Vyšehrad: Grulich Vojtěch 17(2/1), Váňa Ondřej 16, Nosek Ondřej 12(3/2), Haken Tomáš 8, Netušil Flilip 8, Netušil David 7(4/1),  Huleš Jiří 6, Hajlek Jakub 2, Fiala Adam 2, Chán Matěj 2, Kuna Martin 0, Bohovyč Lukáš 0, Paták Lukáš 0(2/0)

Trestné hody: 11/4

Fauly: 31

Hráč utkání: Netušil David

SOKOL PRAŽSKÝ vs. SOKOL VYŠEHRAD 103:41 (33:4 22:18 24:9 24:10)

Utkání s favoritem jsme začali špatně. Nepodařilo se nám zabránit rychlým protiútokům a Sokol proměňoval jednoduché koše.  Zlepšený výkon přinesla na palubovku druhá pětka, která svojí čtvrtinu ukončila solidním výsledkem 22:18. V utkání se střídali dobré momenty se špatnými. Pozitivem je 41 daných bodů.

Body Sokol Vyšehrad: Grulich Vojtěch 11(10/3), Váňa ndřej 11(8/5), Nosek Ondřej 7(2/1), Haken Tomáš 4(2/0), Huleš Jiří 3(2/1), Bohovyč Lukáš 2, Fiala Adam 2, Netušil David 1(2/1), Netušil Filip 0(4/0), Chán Matěj 0(4/0), Paták Lukáš 0, Kuna Martin 0, Hajlek Jakub 0

Trestné hody: 33/11

Fauly: 24

Hráč utkání: Grulich Vojtěch

Neděle 7.10. 2012

SOKOL VYŠEHRAD vs. USK PRAHA 25:107 (4:38 9:22 6:25 6:22)

Tým USK je sestaven především z individuálních osobností, které nám hned od začátku utkání dělali velký problém. Fyzicky lépe vybavený soupeř neměl veliké problémy. Bojovnost ze soboty se z naší strany vytratila úplně a tak si soupeř došel pro jednoduché a zasloužené vítězství.

Body Sokol Vyšehrad: Grulich Vojtěch 11(2/1), Huleš Jiří 4(4/0), Váňa Ondřej 4(8/0), Kuna Martin 2, Haken Tomáš 2, Netušil Filip 1(2/1), Nosek Ondřej 1(6/1), Bohovyč Lukáš 0(4/0), Netušil David 0(2/0), Paták Lukáš 0, Fiala Adam 0. Chán Matěj 0, Hajlek Jakub 0