U12 - REPORT - Turnaj s pořadovým číslem 5

07.03.2012 10:59

REPORT

Mladší minižáci odehráli předposlední (patý) turnaj v sezoně 2011/2012. V týmu chybělo hned několik hráčů, buď z důvodů nemoci nebo kvůli jiným důvodům. Oproti minulému víkendu v U11, který jsme zhondotili za povedený byl tento úplně jiný. I přes mladí kádru chyběla výkonu šťává a za oba dny bych tým pochválil celkově pouze za 4. čtvrtiny z celkových 16 odehraných.

SOBOTA 3.3. 2012

SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY vs. SOKOL VYŠEHRAD 26:56 (4:14 5:10 6:12 11:20)

Začátek utkání byl velice ospalý, domácí si udělali brzy 5. týmových chyb a tak jsme házeli trestné hody. Celý zápas se nesl v duchu nepřesností a zbytečných ztrát. Obrana byla z našeho pohledu špatná. Dostat 26 bodů od tohoto soupeře je příliš moc.

Body Sokol Vyšehrad: Haken Tomáš 20(1/0), Grulich Vojtěch 15(6/4), Netušil Filip 11(10/5), Staniszewski Filip 4(2/2), Nosek Ondřej 2(4/0), Strnad David 2(2/0), Chaán Matěj 0, Csörgö Vojtěch 0, Fábera Dominik 0, Stibůrek Filip 0, Bohovyč Lukáš 0, Zlámaný Šimon 0

Trestné hody: 27/11

Fauly: 16

Hráč utkání: Netušil Filip

SOKOL VYŠEHRAD vs. BA SPARTA PRAHA 25:90 (9:13 6:26 8:19 2:32)

Pouze první čtvrtinu jsme dokázali s týmem BA držet krok a za tuto čtvrtinu bych chtěl hráče pochválit. Od druhé části jsme se dostali pod tlak, s kterým jsme se nedokázali vyrovnat. Nepomohla ani změna sestavy v druhém poločase.

Body Sokol Vyšehrad: Grulich Vojtěch10(11/4), Staniszewski Filip 6(2/2), Strnad David 4, Stibůrek Filip 3(2/1), Bohovyč Lukáš 1(2/1), Netušil Filip 1 (2/1), Zlámaný Šimon 0(2/0), Fábera Dominik 0, Haken Tomáš 0, Chán Matěj 0, Csörgö Vojtěch 0

Trestné hody: 21/9

Fauly: 17

Hráč utkání: Grulich Vojtěch

NEDĚLE 4.3. 2012

SOKOL VYŠEHRAD vs. SOKOL PRAŽSKÝ "B" - JÍŽNÍ SUPI 26:56 (7:14 6:16 3:11 10:15)

Stejne tak jako my, přišli Jížní Supi na turnaj oslabení, a tak se nabízela příležitost soupeře překvapit a poprvé porazit. Bohužel jsme nedokázali využít chyb které dělal soupeř (a že jich bylo dost). Hře chyběla štáva a hlavně bojovnost, která je nutná k vítězství. Zápas jsme nakonec po vyfaulovaní dohrávali ve 4.

Body Sokol Vyšehrad: Staniszewski Filip 7(8/3), Netušil Filip 5(4/3), Haken Tomáš 4(4/2), Grulich Vojtěch 4(2/0), Strnad David 4, Bohovyč Lukáš 2, Stibůrek Filip 0(2/0), Nosek Ondřej 0(2/0), Chán Matěj 0, Zlámaný Šimon 0, Csörgö Vojtěch 0

Trestné hody: 22/8

Fauly: 25

Hráč utkání: Haken Tomáš

BASKET PORG vs. SOKOL VYŠEHRAD 9:65 (4:7 3:29 0:14 2:15)

První čtvrtina jako by byla pokračováním z prvního zápasu a po 8 minutách skore 4:7 pro nás nevěstilo nic dobrého. Ovšem nástup do druhé části byl výborný. Poprvé o víkendu jsme začali bránit tak, jak chceme, získávat míče a dávat lehké koše.V poločase jsme již vedli 30 bodovým rozdílem. I v druhé části utkání jsme pokračovali na výbornou a splnili jsme úkol, který jsme si dali půli utkání - nedostat 12 bodů.

Body Sokol Vyšehrad: Nosek Ondřej 15(4/3), Haken Tomáš 15(6/1), Staniszewski Filip 12(4/2), Grulich Vojtěch 10(4/2) Strnad David 4, Stibůrek Filip 4(1/0), Csörgö Vojtěch 2(2/0), Netušil Filip 1(4/1), Bohovyč Lukáš 0(2/0), Chán Matěj 0(2/0)

Trestné hody: 28/9

Fauly: 15

Hráč utkání: Nosek Ondřej

V kategorii U12 zbývají odehrát pouze 2. utkání a to s týmy Sokol Pražský "A" a USK Praha. Pouze pokud předvedeme hru, která se nám povedla ve 2. 3. a 4. čtvrtině můžeme pomýšlet na dobrý výsledek.

Připravil: Jan Kefurt, Miloslav Jon