U12 - REPORT - První přípravné utkání

03.10.2012 12:07

Mladší minižáci po letním soustředění v Klatovech a další přípravné fázi v Praze nastoupili k prvnímu přátelskému utkání. Soupeřem byl již tradiční rival USK Praha.

SOKOL VYŠEHRAD vs. USK PRAHA 32:60 (4:24 12:9 6:13 10:14)

Body Sokol Vyšehrad: Váňa Ondřěj 10, Nosek Ondřej 10(4/1), Netušil Filip 4 (2/2), Hajlek Jakub 2, Kuna Martin 2, Netušil David 2, Fiala Adam 2, Franěk Michael 0, Fábera Domink 0, Mikšík Theodor 0, Whalen Mikuláš 0, Matoničkin Marko 0.

Trestné hody: 6/3

Fauly: 21

Hráč utkání: Nosek Ondřej

Jan Kefurt (trenér)

Utkání jsme prohráli již v první čtvrtině, která skončila 24:4. Úvod byl z naší strany velice špatný, nestíhali jsme konkurovat soupeři ani v jedné činnosti. Pozitivním bodem byla druhá čtvrtina, kde jsme dokázali zrychlit hru a vyhrát 12:9. Zbytek utkání se odehrál vyrovnaně. 2 minuty před koncem  byl přijatelný stav 32:50. Bohužel koncovka opět patřila USK a tak se bodový rozdíl vyšplhal až na 28 bodů.
Sestava byla značně okleštěná a nastoupilo hodně hráčů kteří získávají své první zkušenosti. Proto kromě 1. čtvrtiny  bych chtěl hráče pochválit za snahu.

V další fázi většina hráčů ročníku 2001 nastoupí do soutěže U13, která začíná 6.-7.10. prvním turnaji na Výtoni. Pro hráče by to měla být velké zkušenost, kterou by měli využít hned od týden později, kdy začíná právě soutěž U12.

Připravil: Jan Kefurt