U12 - REPORT - Na pátém turnaji jsme předvedli výrazné zlepšení herního projevu

05.03.2013 21:35

Hráči ročníku 2001 a mladší odehráli svůj předposlední turnaj na malé koše. Získali jsme 2 "povinné výhry a 2 prohry. I přes prohry jsme dokázali soupeře pořádně potrápit, bohužel vždy jen půlku utkání.

Pátek 1.3. 2013

SC PRAHA 4 vs. SOKOL VYŠEHRAD 18:95 (3:30 2:16 7:30 6:19)

V utkání jsme chtěli předvádět především kvalitní obranu, na kterou jsme se dlouhodobě připravovali. To se také povedlo a soupeř dal většinu bodů z trestných hodů, které následovali po zbytečných faulech. Jen škoda, že nepadla "stovka".

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 21(6/5), Váňa Ondřej 18, Huleš Jiří 11(6/3), Netušil David 8(4/0), Kuna Martin 6, Matoničkin Marko 6, Bohovyč Lukáš 5(6/3), Fábera Dominik 5(2/1), Fiala Adam 5(2/1), Netušil Filip 5(4/3), Míšek Teodor 3(2/1), Čermák Vojtěch 2, Plavka Kryštof 0

Trestné hody: 29/10

Fauly: 25

Hráč utkání: Huleš Jiří

Sobota 2.3. 2013

SOKOL PRAŽSKÝ "B" - JÍŽNÍ SUPI vs. SOKOL VYŠEHRAD 100:41 (15:13 34:5 25:14 26:9)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Vycházeli jsme z aktivní obrany a v útoku se dařilo. Ve druhé čtvrtiny jsme se zalekli a vyšší soupeř nás začal přehrávat, místo boje o návrat do utkání jsme se zhroutili jako domeček z karet a rozdíl narůstal.

Body Sokol Vyšehrad: Míšek Teodor 9(4/1), Huleš Jiří 8(1/0), Netušil Filip 7(4/3), Váňa Ondřej 6, Netušil David 4, Bohovyč Lukáš 2(2/0), Fábera Dominik 2, Nosek Ondřej 2(2/0), Hajlek Jakub 1(2/1), Fiala Adam 0, Kuna Martin 0, Matoničkin Marko 0, Plavka Kryštof 0

Trestné hody: 15/5

Fauly: 25

Hráč utkání: Váňa Ondřej

Neděle 3.3. 2013

BA SPARTA vs. SOKOL VYŠEHRAD 64:31 (6:11 16:6 19:7 23:7)

Zápas do kterého jsme vstupovali s jasným cílem vyhrát. První čtvrtina tomu odpovídala, neskutečná bojovnost, obrana byla velmi kvalitní a plnili jsme hlavní úkol a to mít každý doskok. V druhé čtvrtině soupeř srovnal krok i díky skvěle hrajícímu Zajíčkovi, kterého nebyl nikdo schopen ubránit. O výsledku rozhodla 3. čtvrtina, kde jsme zbytečně zmatkovali a udělali několik zbytečných ztrát a soupeř je potrestal. Navíc úplně odešel doskok a poté se jen dohrávalo.

Konečný výsledek úplně neodpovídá dění na hřišti. Utkání určitě ovlivnila nezodpovědnost některých hráčů vůči týmu !

Body Sokol Vyšehrad: Míšek Teodor 8(8/2), Netušil David 8(8/2), Huleš Jiří 4, Bohovyč Lukáš 3(4/3), Nosek Ondřej 3(2/1), Váňa Ondřej 3(4/1), Kuna Martin 2, Fábera Dominik 0, Fiala Adam 0, Hajlek Jakub 0, Netušil Filip 0, Plavka Kryštof 0

Trestné hody: 26/9

Fauly: 18

Hráč utkání: Míšek Teodor

SOKOL VYŠEHRAD vs. SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 50:14 (14:2 10:6 20:4 6:2)

I přes malý počet hráčů z Vinohrad (6 hráčů) jsme chtěli odehrát utkání zodpovědně. To se bohužel moc nedařilo. S vidinou jasné výhry nebyl výkon tak koncentrovaný jako v minulém utání. Myslím, že velké poděkování patří týmu Sokolu Královské Vinohrady, že i přes malý počet hráčů dokázali utkání odehrát s velkou bojovností a nic nevzdali.

Body Sokol Vyšehrad: Váňa Ondřej 12, Huleš Jiří 8(2/0), Míšek Teodor 8, Netušil David 6(3/0), Fábera Dominik 4, Netušil Filip 4, Nosek Ondřej 4(2/0), Kuna Martin 2, Plavka Kryštof 2, Bohovyč Lukáš 0, Fiala Adam 0, Hajlek Jakub 0

Trestné hody: 7/0

Fauly: 11

Hráč utkání: Netušil David

Do konce soutěže U12 nám zbývají 2 zápasy. Zatím se nám nepodařilo získat výhru se silnějším soupeřem. Ovšem ukazuje se, že naše výkony jdou nahoru každým turnajem a každého dokážeme potrápit (zatím bohužel jen 1 až 2. čtvrtiny). Velký posun bych viděl v obranné činosti a ve střelbě.

Připravil: Jan Kefurt