U12 - První turnaj

19.10.2016 23:13

Na začátek turnaje jsme dostali velmi dobře připravený tým, který v prvních minutách proměnil své šance a tím jeho hráči nabyli sebedůvěry. Naopak naši hráči základní pětky po několika individuálních akcích, které skončili ztrátou míče buď po neúspěšné střele nebo nepovedeným driblinkem po lajně, ztráceli sebevědomí a energii. V dalších hracích obdobích byly vidět náznaky dobré týmové spolupráce, ze kterých bychom se měli snažit vycházet a přenášet je i do dalších zápasů.

Další zápasy vypadaly vždy zpočátku dobře, když se hráči snažili dodržovat pokyny, které jim byly sděleny o pauzách, ale v průběhu hrací doby docházely síly a hráči se přestali soustředit na hru. V důsledku toho vznikaly nepřesné příhry a chyby v obraně.

Druhý den se nám povedlo dobře vstoupit do zápasu s USK. Hráči si již víc fandili podařilo se nám dát nějaké body a lépe pracovat v obraně. Bohužel jsme se nevyvarovali výpadkům v kterých nám soupeř dal pár lehkých bodů. V druhém poločase se nám povedlo pár velmi dobrých kombinačních akcí, za které jsme sklidili potlesk fanoušků. Během tohoto zápasu jsme se již prezentovali o hodně lépe.

V nedělním, posledním zápase turnaje, který měl nepatrné zpoždění, jsme měli dobrý vstup do zápasu a kluci odvedli velmi dobrou týmovou práci. I po nešťastném vyfaulování našeho klíčového hráče se kluci nevzdali a předvedli, že umí hrát skvělý basket.
Jsme rádi, že všichni kluci, kteří na zápasy přišli, měli možnost si zahrát a bojovali i při nepříznivém skóre. Věříme, že v následujících týdnech budou hráči čerpat ze zkušeností, které nabyli v zápasech a tréninky budou o to kvalitnější. 

Velké plus turnaje byl, že i přes nepříznivé výsledky se každý hráč naplno snažil a makal na 100% a to je pro náš tým vítězství na kterém lze stavět.

Sobota 15.10.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BASKETBALOVÁ ŠKOLA PRAHA 5:109
(Pallas 2, Pulkrábek 2, Macho 1)

BA SPARTA vs. SOKOL VYŠEHRAD 107:0

 

Neděle 16.10.

SOKOL PRAŽSKÝ vs. SOKOL VYŠEHRAD 68:20
(Atanasov 10, Macho 6, Tichý 2, Váňa 2)

SOKOL VYŠEHRAD vs. USK PRAHA 28:81
(Pulkrábek 7, Atanasov 5, Macho 5, Palla 4, Váňa 4, Chvapil 2, Seidel 1)

 

Sestava na turnaji

Atanasov Tomislav, Bearer Edward, Novotný František, Palas Jakub, Palla Marek, Tichý Marek, Kaucký Martin, Seidel Ondřej, Chvapil Roman, Purkrábek Šimon, Váňa Tomáš

řipravil: Kryštof Mach

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

PARTNEŘI

SPOLUPRACUJEME

© 2016

Vytvořeno službou Webnode