U11 - REPORT - Poslední turnaj s bilancí 2 výhry, 2 prohry

24.04.2012 21:35

REPORT

Nejmladší minižáci odehráli poslední turnaj. Důležité bylo hlavně utkání s USK "B", kde šlo o přímý souboj o 5. místo. Odložené utkání s USK Praha "C" jsme vyhráli kontumačně a tak po 24 utkání jsme skončili na 5. místě  v pražském přeboru U11.

SOBOTA 14.4. 2012

SOKOL VYŠEHRAD vs. SOKOL PRAŽSKÝ "B" - JÍŽNÍ SUPI 35:106 (7:21 9:38 5:22 14:25)

Velmi nepovedené utkání z naší strany.

Body Sokol Vyšehrad: Kuna Martin 8, Netušil Filip 5(2/1), Staniszewski Filip 5(6/3), Váňa Ondřej 4(2/2), Csörgö Vojtěch 4(2/0), Huleš Jiří 3(4/1), Fiala Adam 2, Stibůrek Filip 2, Netušil David 1(2/1), Zlámaný Šimon 1(4/1), Hajlek Jakub 0(2/0), Bohovyč Lukáš 0

Trestné hody: 24/9

Fauly: 27

Hráč utkání: -

SOKOL VYŠEHRAD vs. USK PRAHA "A" 27:53 (8:24 1:19 11:1 7:9)

V tomto utkání jsme dokázali soupeře potrápit, důkazem toho je 3. čtvrtina, kterou jsme vyhráli 11:1. Hráči mohli vidět, že i s lepšími soupeři se dá hrát.

Body Sokol Vyšehrad: Staniszewski Filip 16(2/2), Váňa Ondřej 7(5/1), Netušil David 2(2/0), Netušil Filip 1(8/1), Zlámaný Šimon 1(2/1), Stibůrek Filip 0 Csörgö Vojtěch 0, Bohovyč Lukáš 0, Huleš Jiří 0, Kuna Martin 0, Hajlek Jakub 0

Trestné hody: 19/5

Fauly: 18

Hráč utkání: Fiala Adam

NEDĚLE 15.4. 2012

SC PRAHA 4 vs. SOKOL VYŠEHRAD 28:65 (2:20 6:11 11:14 9:20)

Neděle byla ovlivněná pozdním příchodem hned 6 hráčů ! I přesto jsme slabšímu soupeři od začátku nedovoli žádné překvapení. Druhý poločas se spíše jen dohrával.

Body Sokol Vyšehrad: Váňa Ondřej 18(5/2), Staniszewski Filip 16, Bohovyč Lukáš 8, Fiala Adam 6(2/0), Huleš Jiří 4(4/0), Netušil David 4(2/0), Netušil Filip 4(4/0), Marek Jan 3(2/1), Hajlek Jakub 2, Kuna Martin 0, Stibůrek Filip 0

Trestné hody: 20/3

Fauly: 27

Hráč utkání: Netušil David

SOKOL VYŠEHRAD vs. USK PRAHA "B" 55:53 (14:11 14:4 13:15 14:20)

Zápas s USK "B" byl přímým soubojem o 5. místo. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně. Hned od počátku se nám dařila agresivní obrana a z té jsme získávali jednoduché balony. Soupeř často nepřešel polovinu hřiště. Poločasové vedení 28:15 dávalo velké naděje na výhru. Třetí dějství se hrálo ve vyrovnaném rytmu. O zápasu tedy rozhodla 4. čtvrtina. USK dokázalo vsítit několik košů za sebou. Dostali jsme se do tlaku a hráči se báli hrát na koš. V jednu chvíli dokonce šlo do vedení o 6 bodů ! V posledním  2 minutách jsme dokázali opět skóre otočit na naší stranu. Utkání však bylo napínavé do posledních sekund. Byly 4 vteřiny do konce když soupeř vyhazoval z pod koše a mohl srovnat. To se však nestalo a po velkém boji jsme zvítězili.

Body Sokol Vyšehrad: Váňa Ondřej 19(5/3), Staniszewski FIlip 16(7/4), Huleš Jiří 8, Netušil David 4(4/0), Fiala Adam 2, Stibůrek Filip 2(2/0), Netušil Filip 2, Kuna Martin 2, Bohovyč Lukáš, Marek Jan 0, Hajlek Jakub 0