MUŽI "A" - REPORT - Žitná ulice vyloupena

15.01.2013 11:07

Muži zavítali v pátek na palubovku pražského rivala Sokola Pražského.

Páteční derby přilákalo do haly velké množství diváků a kdo přišel určitě nelitoval. Hrálo se vyrovnané utkání celých 40 minut. Z naší strany táhl bodově tým Martin Hrubý a zahraniční posila Matevz Magusar. Klíčové byli také doskoky, kde jsme v celkovém součtu vyhráli 57:54 oproti většímu soupeři !

Po 40 minutách svítil na tabuli stav 58:58 a tak utkání dospělo do prodloužení. Velikou bojovností jsme utkání dokázali utkání vyhrát o 8 bodů a získali jsme 2 výhru v sezóně.

V další kolem hostíme tým BA Sparta Praha. Utkání se hraje od 19 hodin v Pátek 18.1. 2013 ve Výtoň Aréně ! Přijďte nás podpořit !

SOKOL PRAŽSKÝ vs. SOKOL VYŠEHRAD 71:79 po prodloužení (17:14 33:35 45:49 58:58)

Body Sokol Vyšehrad: Magusar Matevz 24, Hrubý Martin 22, Maštálka Jan 13, Hartman Jan 7, Fait Dalibor 6, Hampejs Martin 4, Kysilka Miroslav 2, Adášek Dominik 1, Kašpar Jiří 0, Kefurt Jan 0, Pavlík Vojtěch 0, Petrák Vít 0