MUŽI "A" - REPORT - Vysoké skóre v Hradci

29.01.2013 11:06

V dalším soutěžním kole vyjel "A" tým do Hradce Králové.

Hned první čtvrtina naznačovala, že v zápase padne hodně bodů. Stav po první čtvrtině 29:26 ! Domácí si dokázali do poločasu vybudovat náskok 15 bodů. I přes zlepšení herního projevu v druhém poločase, který se nám podařilo vyhrát se nic nezměnilo na výsledku. Domácí tým si výhru uhlídal a zůstává na 2. místě tabulky 1.ligy mužů

V dalším kole hostíme na domácí palubovce tým BK Kondoři Liberec. Utkání se hraje v pátek 1.2. 2013 od 19:00 ve Výtoň Aréně !

A pozor ! Hned další utkání odehrajeme v neděli 3.2. 2013 od 20:00 s týmem Muži ČR U19 v Nymburce.

SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ vs. SOKOL VYŠEHRAD 99:91 (29:26 54:39 77:65)

Body Sokol Vyšehrad: Hrubý Martin 23, Magusar Matevz 20, Slavík Jiří 15, Mareš Michal 14, Fait Dalibor 11, Hartman Jan 4, Rozkot Miroslav 4, Adášek Dominik 0, Hampejs Martin 0, Kašpar Jiří 0

Střelba 3b.: 26/11

Střelba 2b.: 46/22

Trestné hody: 16/14