MUŽI "A" - REPORT - Ústí po druhé s našim týmem nepochodilo

13.12.2010 11:13

Páteční prosincový večer byl na Výtoni opět věnován dalším bojům v 1.lize mužů. Náš tým nám nachystal opravdovou chuťovku a to sice duel s ambiciózním týmem Ústí nad Labem. Celý dnešní chod byl navíc ozdoben třešničkou v podobě výhry.

MUŽI "A" - SOKOL VYŠEHRAD : ÚSTÍ N. LABEM 82:79 (13:23;22:17;27:17;20:22)

KOMENTÁŘ: Do utkání s Ústím jsme nevstoupili dobře. Hned v první čtvrtině se nám nedařilo přibrzdit ofenzívu soupeře a velmi brzy jsme povolili ústeckým 10b náskok. Naštěstí jsme zabrali již v druhé čtvrtině a navíc se nám povedlo nastartovat herní výkon v útoku a dostali jsme se do poločasu opět do zápasu. Rozhodující úder jsme soupeři zasadili nejspíše ve třetí čtvrtině. Naše ofenzíva byla v této chvíli velmi silná a navíc se nám dařilo uhlídat nejsilnější hráče soupeře. V poslední čtvrtině jsme zkušeně kontrolovali vývoj zápasu a v těsné koncovce si vítězství uhlídali.

KOMENTÁŘ (Petr Šmůla): "Do utkání s Ústím jsme vstupovali s cílem potvrdit naše vítězství na palubovce soupeře. Ústí se v sezoně postupně zlepšuje a své výkony opírá o vyrovnaný kádr, z kterého asi nejvíce vyčnívá Američan Mcffaden, jehož obrana pro nás měla být klíčová. Po většinu zápasu jsme tahali za kratší konec, ale nakonec jsme odpor soupeře zlomili a o tři body vyhráli. Přes spokojenost s výhrou musíme jednoznačně znovu pracovat na obraně, která je naším největším nedostatkem."

Body:

SOKOL VYŠEHRAD: Lipold Ondřej 21, Skořepa Michal 19(1), Velenský Jakub 19(2), Hrubý Martin 10(2), Klimánek Ctirad 6, Mařík Lukáš 4, Šmůla Marek 2, Šmůla Petr 1

USTÍ NAD LABEM:  McFaden Thaddus Dewayn 29(3), Fohler Jaromír 13(1), Bažant Lukáš 12, Slunečko Marek 12, Hejl Vladimír 7(1), Burda Vladimír 2, Freiesleben Jan 2, Novák Alexandr 2

Technický zápis

Fauly: 17:26 TH: 25/19:21/20 trojky 5:5 Rozhodčí: Znamínko Petr - Vondráček Marek