MUŽI "A" - REPORT - Porážka v derby s bratry sokoly.

15.11.2010 12:37

Páteční večer patřil basketbalovému derby v Žitné ulici mezi našimi Muži a týmem Sokola Pražského. Domácí byli lepší a po zásluze vyhrály.

MUŽI "A" -  SOKOL PRAŽSKÝ : SOKOL VYŠEHRAD 84:69 (25:13;15:13;26:22;18:21)

Komentář: Do pátečního zápasu se nám především nevyvedlo dobře vykročit. Po třech minutách jsme již prohrávali 9:2 a situace si vyžádala první oddechový čas. Poté se hra mírně vyrovnala, ale soupeř si přesto ke konci čtvrtiny vybudoval dvouciferný náskok. Ve druhé čtvrtině se hra zpomalila a skóre narůstalo velmi pomalu a hra se vyrovnala. Přesto se nám náskok soupeře nepovedl stáhnout a do šaten jsme šli se 14b ztrátou. Po poločase se probudila naše ofenzivní síla. Naopak v obraně jsme se dopouštěli chyb a Sokol Pražský si stále udržoval skoro 20b náskok. V poslední čtvrtině jsme ještě nažhavili "trojkostroj", ale na zvrat to již nestačilo a soupeř zaslouženě zvítězil.

Velké problémy nám dělal především domácí Tomas, který se prezentoval přesnou střelbou. Michala Skořepu jistě nemůže uspokojit ani čtvrtý double-double (19b 10doskoků). Ani 10trojek v zápase náš tým nemůže povzbudit.

Body:

SOKOL VYŠEHRAD:  Skořepa Michal 19(2), Široký Jan 11(3), Dvořák Martin 8(2), Lipold Ondřej 8, Šmůla Marek 7(1), Velenský Jakub 7(1), Hrubý Martin 5(1), Sedláček Jan 4
SOKOL PRAŽSKÝ: Tomas Jakub 22, Kulich Petr 16, Vansa Miroslav 15(1), Brůha Jiří 12, Nekolný Jan 11(1), Jindra Martin 8