MUŽI "A" - REPORT - Ostrava si odváží 2 body

24.11.2012 11:15

Muži odehráli své další utkání na domácí palubovce. Bohužel ani v 10. kole si nepřipsali svojí druhou výhru a tak zůstávají s bilancí 1 výhra, 9 porážek na 12. místě první ligy.

V první čtvrtině se hrálo vyrovnané utkání. V průběhu druhé hrací části začal udávat tempo hry domácí tým a byl z toho pohodlný náskok 42:25. V podkošovém prostoru řádil hlavně hostující Jiří Slavík. I průběh 3. čtvrtiny naznačoval, že Ostrava pojede domů poražena. Náskok dosahoval až + 21 bodů. Zvrat přišel ve 4. čtvrtině. Hosté velice aktivní obranou dokázali donutit Vyšehrad k velkému množství ztracených míčů. Utkání šlo do vyrovnané koncovky, kde se Ostrava dokázala dostat do vedení +3b. Zápas do prodloužení mohl poslat ještě domácí Hartman, střelu s delší vzdálenosti proměnil, bohužel s přešlapem a tak se VŠB mohla radovat z výhry.

SOKOL VYŠEHRAD vs. VSK VŠB OSTRAVA 78:79 (17:14 42:25 64:49)

Body Sokol Vyšehrad: Slavík Jiří 16, Mareš Michal 15(3), Zídek Tomáš 14(1), Hrubý Martin 10(2), Feštr Lukáš 9(1), Maštálka Jan 7(1), Rozkot Miroslav 4, Hartman Jan 3, Adášek Dominik 0, Hampejs Martin 0, Petrák Vít 0, Štefek Adrián 0