MUŽI "A" - REPORT - Ani první zápas v Novém roce výhru nepřinesl

08.01.2013 11:40

Muži vyrazili na první utkání v roce 2013 do Plzně. V minulém utkání jsme Plzeň dokázali na domácí palubovce porazit 88:71.

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a důkazem toho byla vyrovnaná první čtvrtina 23:22. Od té doby však plzeňští zlepšili obranu a v poločase byl rozdíl již 12 bodů. Ani po přestávce se nám nepodařilo nastartovat a nedařilo se vůbec nic. Na konci utkání svítil na tabuli výsledek 92:55.

V příštím kole zavítáme na palubovku Sokola Pražského. Utkání se hraje v hale SP - Žitná 42, Praha 2 (míčová hala 3. patro) v pátek 11.1. 2013 od 19:30 h.

BK LOKOMOTIVA PLZEŇ vs. SOKOL VYŠEHRAD 92:55 (23:22 46:34 70:45)

Body Sokol Vyšehrad: Hrubý Martin 14, Truhlář Daniel 13, Rozkot Miroslav 12, Hartman Jan 6, Fait Dalibor 4, Magusar Matevz 3, Pavlík Vojtěch 2, Kašpar Jiří 1, Adášek Dominik 0, Hampejs Martin 0, Petrák Vít 0