Mistrovství světa na obrazovkách ČT4

28.08.2010 14:01

Poslední srpnovou sobotu odstartuje světový šampionát mužů v Turecku a s ním i série televizních přenosů sportovního kanálu ČT4 SPORT. Přinášíme exkluzivně program vysílání od 28. srpna do 12. září. 

Ze studia na Kavčích horách bude basketbalové diváky doprovázet tradiční komentátorské duo Jakub Bažant (JB) a Jan Smetana (JS) společně s triem osvědčených expertů – Michalem Ježdíkem (MJ), Jaroslavem Kovářem (JK) a Jakubem Velenským (JV).

Rovnou polovinu přímých přenosů (14) a jeden duel ze záznamu odvysílá ČT4 SPORT ze základních skupin a diváci se budou moci kochat hrou největších favoritů nevyjímaje posledních medailistů USA, Španělska a Řecka.

Osmifinálová fáze, vyřazovací boje a klání o medaile bude komentovat výhradně Jakub Bažant, protože jeho kolega Honza Smetana bude již tou dobou přímo v Turecku natáčet rozhovory s největšími hvězdami turnaje pro pořad Basketmanie.

Celkově čtvrtý kanál české televize odvysílá 28 přímých přenosů a 2 záznamy z Mistrovství světa v Turecku, na nějž byly již 100 dní před startem vyprodány všechny vstupenky dle vyjádření nejvyššího muže FIBA Patricka Baumanna a očekává se návštěva okolo 350 tisíce diváků.

Vysílací plán ČT4 SPORT (Vysvětlivky: PP – přímý přenos, Z – záznam, JB – Jakub Bažant, JS – Jan Smetana, JK – Jaroslav Kovář, JV – Jakub Velenský, MJ – Michal Ježdík)

SRPEN
28.8. Sobota 14:55 PP JB+JV Řecko - Čína
28.8. Sobota 19:55 PP JS+MJ Francie - Španělsko
28.8. Sobota 22:00 Z JB+MJ USA - Chorvatsko
29.8. Neděle 14:55 PP JS+JK Litva - Kanada
29.8. Neděle 17:55 PP JS+JK Srbsko - Německo
29.8. Neděle 19:55 PP JB+JK Turecko - Rusko
30.8. Pondělí 15:25 PP JB+JK Slovinsko - Chorvatsko
30.8. Pondělí 17:55 PP JB+JK Austrálie - Německo
30.8. Pondělí 20:30 PP JS+JV USA - Brazílie
31.8. Úterý 19:55 PP JB+JV Řecko - Turecko

ZÁŘÍ
1.9. Středa 14:55 PP JB+MJ Čína - Rusko
1.9. Středa 19:55 PP JS+MJ Turecko - Portoriko
2.9. Čtvrtek 14:55 PP JS+MJ Španělsko - Kanada
2.9. Čtvrtek 17:55 PP JB+JV Argentina - Srbsko
2.9. Čtvrtek 19:55 PP JS+JV Turecko - Čína
4.9. Sobota 16:55 PP JB+JK osmifinále
4.9. Sobota 19:55 PP JB+JK osmifinále
5.9. Neděle 16:55 PP JB+JK osmifinále
5.9. Neděle 19:55 PP JB+JK osmifinále
6.9. Pondělí 16:55 PP JB+MJ osmifinále
6.9. Pondělí 19:55 PP JB+JV osmifinále
7.9. Úterý 22:10 Z JB+MJ osmifinále
8.9. Středa 16:55 PP JB+MJ čtvrtfinále
8.9. Středa 19:55 PP JB+JV čtvrtfinále
9.9. Čtvrtek 16:55 PP JB+MJ čtvrtfinále
9.9. Čtvrtek 19:55 PP JB+JV čtvrtfinále
11.9. Sobota 17:45 PP JB+JV semifinále
11.9. Sobota 20:15 PP JB+MJ semifinále
12.9 Neděle 17:45 PP JB+JV o 3. místo
12.9. Neděle 20:15 PP JB+MJ finále

 

Zdroj: www.probasket.cz

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

PARTNEŘI

SPOLUPRACUJEME

© 2016

Vytvořeno službou Webnode