JAK SI VEDOU NAŠE TÝMY?

23.12.2012 14:55

Přinásíme Vám přehled všech soutěžních tabulek ve kterých hrají týmy Sokola Vyšehrad.

 

MUŽI - 1.LIGA

P Tým Z V P B
1. BA Sparta 14 13 1 27
2. Sokol Hradec Králové 13 11 2 24
3. BK Lokomotiva Plzeň 14 7 7 21
4. BK Kondoři Liberec 14 7 7 21
5. Sokol Pražský 13 8 5 21
6. JBC MMCITÉ Brno 14 7 7 21
7. Slavoj BK Litoměřice 13 7 6 20
8. Proton Zlín 14 6 8 20
9. Basketbal Nymburk "B" 14 6 8 20
10. VSK VŠB Ostrava 14 6 8 20
11. KARA Trutnov 14 5 9 19
12. Sokol Vyšehrad 13 1 12 14
13. Muži ČR U19 8 2 6 10

 

 

MUŽI - PŘEBOR "B"

P Tým Z V P B
1. OD Rex. Riuznyě "A" 11 10 1 21
2. SK Meteor "B" 11 9 2 20
3. Fenix Modřany "A" 11 8 3 19
4. TJ Košíře "B" 11 7 4 18
5. Sokol Žižkov "D" - Falcons 11 7 4 18
6. Sokol Kbely "B" 11 6 5 17
7. Sokol Vyšehrad "B" 11 5 6 16
8. Sokol Pražský "B" 11 4 7 15
9. BC Jets 11 4 7 15
10. SK Meteor "A" 11 3 8 14
11. Sokol Smíchov 11 2 9 13
12. VSK Chemie 11 1 10 12

 

 

MUŽI - 2.TŘÍDA

P Tým Z V P B
1. TJ Háje - JM 10 10 0 20
2. Sokol Vyšehrad "C" 11 8 3 19
3. Radotísnký SK "A" 10 8 2 18
4. SK Hradčany 11 7 4 18
5. VSK Iuridica "C" 11 7 4 18
6. TJ Sokol Košíře "B" 11 6 5 17
7. Jírovcovo náměstí "B" 11 6 5 17
8. Technika Praha "B" 11 5 6 16
9. Sokol Zlíchov "A" 11 3 8 14
10. Sokol Michle "A" 11 2 9 13
11. Sokol Dejvice 11 2 9 13
12. Sokol Stodůlky 11 1 10 12

 

 

JUNIOŘI U19 - EXTRALIGA

P Tým Z V P B
1. BK Synthesia Pardubice 12 11 1 23
2. USK Praha 11 10 1 21
3. BCM Moravská Ostrava 12 8 4 20
4. BK Lokomotiva Plzeň 12 8 4 20
5. Sršni Sokol Písek 12 7 5 19
6. BCM Nymburk 12 7 5 19
7. JBC MMCITÉ Brno 12 7 5 19
8. Sokol Pražský 12 5 7 17
9. Sokol Vyšehrad 12 3 9 15
10. BA Sparta Praha 11 3 8 14
11. BC Vysočina 12 2 10 14
12. BK Kondoři Liberec 12 0 12 12

 

 

JUNIOŘI U19(U17) - KRAJSKÝ PŘEBOR

P Tým Z V P B
1. BK Příbram 2000 (U19) 12 9 3 21
2. BC Benešov (U19) 12 9 3 21
3. Sokol Vyšehrad "B" (U19) 10 9 1 19
4. BK Kralupy nad Vltavou (U19) 11 8 3 19
5. Basketballl Nymburk "" (U17) 11 6 5 17
6. Sokol Kutná Hora (U19) 11 4 7 15
7. Slavoj Český Brod (U17) 11 3 8 14
8. Basketbal Pečky (U17) 11 1 10 12
9. BK RJ EBC Mělník 9 0 9 9

 

KADETI U17 - EXTRALIGA

P Tým Z V P B
1. BK Synthesia Pardubice 13 13 0 26
2. USK Praha 13 10 3 23
3. BCM Slezská Ostrava 12 9 3 21
4. BK BCM Prostějov 12 9 3 21
5. JBC Brno 12 8 4 20
6. Sokol Pražský 12 8 4 20
7. BA Sparta Praha 13 7 6 20
8. Sršni Sokol Písek 12 4 8 16
9. BC Nový Jíčín 12 2 10 14
10. Sokol Vyšehrad 12 2 10 14
11. Proton Zlín 13 1 12 14
12. BCM Moravská Ostrava 12 1 11 13

 

 

KADETI U17 - LIGA

P Tým Z V P B
1. BK Lokomotiva Plzeň 12 12 0 24
2. BK Sluneta Ústí nad Labem 12 10 2 22
3. TJ Sokol Pražský "B" 12 9 3 21
4. BK Kondoři Liberec 12 7 5 19
5. BK Děčín 12 6 6 18
6. Slavoj BK Litoměřice 12 6 6 18
7. BK Brandýs nad Labem 12 6 6 18
8. Sokol Vyšehrad "B" 12 4 8 16
9. Sokol Žižkov 12 4 8 16
10. BK Kladno 12 4 8 16
11. TJ AŠ Mladá Boleslav 12 3 9 15
12. BK Klatovy 12 1 11 13

 

KADETI U17 - PRAŽSKÝ PŘEBOR

P Tým Z V P B
1. USK Praha "B" 7 7 0 14
2. Sokol Horní Počernice 7 5 2 12
3. BA Sparta "B" 6 5 1 11
4. BC Slavia Praha 7 4 3 11
5. BK Kunratice 7 3 4 10
6. Sokol Vyšehrad "C" 7 2 5 9
7. Sokol Žižkov "B" 6 1 5 7
8. Sokol Kbely 7 0 7 7

 

STARŠÍ ŽÁCI U15 - LIGA

P Tým Z V P B
1. Sokol Pražský 14 14 0 28
2. BK Synthesia Pardubice 14 12 2 26
3. Sokol Hradec Králové 14 9 5 23
4. BCM Nymburk 14 7 7 21
5. BVK Holice 13 7 6 20
6. BA Sparta 13 4 9 17
7. BK Brandýs nad Labem 14 2 12 16
8. Sokol Vyšehrad 14 0 14 14

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI U14 - LIGA

P Tým Z V P B
1. Tigers České Budějovice 13 11 2 24
2. Sršni Sokol Písek 12 10 2 22
3. BK Levharti Chomutov 12 9 3 21
4. Slavoj Tachov 12 8 4 20
5. BK Lokomotiva Plzeň 13 5 8 18
6. Sokol Vyšehrad 12 3 9 15
7. BK Děčín 12 3 9 15
8. BK Klatovy 12 0 12 12

 

 

STARŠÍ MINIŽÁCI U13 - PŘEBOR

P Tým Z V P B
1. Sokol Pražský 9 8 1 17
2. USK Praha 9 7 2 16
3. Sokol Vyšehrad 9 3 6 12
4. BA Sparta 9 0 9 9

 

MLADŠÍ MINIŽÁCI U12 - PŘEBOR

P Tým Z V P B
1. Sokol Pražský "A" 10 10 0 20
2. USK Praha 10 7 3 17
3. Jížní Supi 10 7 3 17
4. BA Sparta 10 6 4 16
5. Sokol Vyšehrad 10 4 6 14
6. Sokol Královské Vinohrady 10 1 9 11
7. SC Praha 4 10 0 10 10

 

NEJMLADŠÍ MINIŽÁCI U11 - PŘEBOR 

 

P Tým Z V P B
1. BA Sparta 10 10 0 20
2. Sokol Pražský 10 8 2 18
3. Sokol Vyšehrad 10 6 4 16
4. USK Praha "A" 10 4 6 14
5. USK Praha "B" 10 1 9 19
6. SC Praha 4 10 1 9 19

 

 

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

PARTNEŘI

SPOLUPRACUJEME

© 2016

Vytvořeno službou Webnode