body:

BK SOKOLOV: Smrčka Jaroslav 22, Polák Jaroslav 14, Ježek Radek 12, Stariat Jan 11, Vážan Milan 10, Rosenbaum Jan 9, Černý Antonín 6, Gróf Jiří 4, Škývara Ivan 2
SKB ROKYCANY: Rozkot Miroslav 19 (TH 6/3)
, Skokánek Jiří 17 (2trojky TH 4/3), Pechman Zdeněk 15, Brada Jan 6, Bortel Partik 4, Tomáško Adam 3, Draganovský Martin 2, Jedlička Jiří 1, Svíčka Jan 1

střelba 3b.: 3:3 TH: 29/21:21/11 chyby: 19:21; rozhodčí: Smetana Jiří - Drobný Petr

Za Rokycany v Sokolově nastoupil pivotman Rozkot a křídelník Skokánek. Do poločasu vedli společně s Zdeněkem Pechmanem ofenzívu svého týmu. Ještě před poslední čtvrtinou ztráceli Rokycany na soupeře pouze 4b. Poslední čtvrtina byla ale naprosto v režii domácího celku. Sokolov jí vyhrál 28:10, zlomil zápas a hra Rokycan se naprosto zhroutila.

TJ Thermia Karlovy Vary - BK Beroun 72:68

(19:14 43:38 57:52);  technický zápis

body:

KARLOVY VARY: Hála Jiří 18, Pešek Zdeněk 15, Slavík Rostislav 13, Halada Filip 11, Dufek Jiří 10, Kempf Tomáš 5, Horejš Ladislav 2
BK BEROUN: Vožeh Jan 18, Adášek Dominik 17(2trojky TH 8/7), Šašek Martin 9, Beníšek Jiří 8, Paul Pavel 4, Stejskal Petr 4, Leopold Jan 3, Peterka Tomáš 3, Švandrlík Filip 2

střelba 3b.: 1:4 TH: 32/21:30/14 chyby: 22:22; rozhodčí: Horník Michal -Šedivý Zdeněk

Dominik Adášek byl hlavním střelcem týmu Berouna v zápase v Karlových Varech. Jeho 2trojky a také dobrá úspěšnost střelby trestých hodůdržela tým Berouna ve hře. Tým Karlových Varů si však celý zápas držel mírné vedení a v zápase se mu podařilo zapojit do hry více hráčů a zaslouženě zvítězil.

TJ Sokol, BC Darren Chrudim - Slovan Bohnice 77:60

(12:10,35:20,51:45);  technický zápis

body:

CHRUDIM: Bubeník Jan 20, Votava Ondřej 18, Imlauf Tomáš 10, Dosoudil Kryštof 9, Chalupník Marcel 8, Soudek Jan 7, Filip Jan 3, Plíhal Michal 2
BOHNICE: Holotík Radek 18, Janeček Jan 11, Sedláček Jan 10(2trojky), Průša Kamil 8, Jiřík Jan 4, Lejava Otar 4, Pravda Pavel 4, Jelínek Tomáš 1

střelba 3b.: 5:5 TH: 32/24:10/7 chyby: 14:26; rozhodčí: Smutný David - Streubel David

Poprvé v sezóně nastoupil za klub bohnic rozehrávač Jan Sedláček. Hráč zde hostuje již druhým rokem a bývá pravidelným střelcem svého týmu. Tentokrát si připsal 2trojkové pokusy a 2 pokusy z pole. Již v poločase si ale soupeř z Chrudimi vytvořil 15b náskok a zápas se v druhém poločase spíše dohrával.

ČEZ Basketball Nymburk B - BSK TJ Jičín 58:72

(16:23,31:35,49:47);  technický zápis

body:

NYMBURK: Haffner Marek 19, Holík Lukáš 13, Pavlíček Jan 11, Pavlíček Pavel 11, Hubálek Jiří 5, Pavlíček Pavel 3, Petřivý Dominik 2, Růžička Jakub 2, Tůma Daniel 2, Dvořák Daniel 1
TJ JIČÍN: Smolík Michal 16, Stěhulka Ondřej 15, Horčičko Ondřej 14, Bartoň Lukáš 8, Peterka Aleš 8, Banýr Marián 6, Šindelář Jan 3, Tománek Pavel 2

střelba 3b.: 6:3 TH: 14/9:34/23 chyby: 28:18; rozhodčí: Schaffner Vojta - Slanina Vladimír

Další zkušenosti sbírá v dresu Nymburského "B" týmu rozehrávač Daniel Tůma. V zápase s Jičínem si připsal 2b, ale i tak byl na hřišti aktivní a snažil se vytvářet příležitosti pro své spoluhráče a podpořit tým v obraných činnostech. Ofenzívu Nymburka vedl odchovanec Vyšehradského týmu Marek Hafner s 19b. I tak tým Nymburka se silným Jičínem prohrál.

ČEZ Basketball Nymburk B - TJ AŠ Mladá Boleslav 75:64

(21:13 , 39:34 , 52:54); technický zápis

body: Haffner Marek 21, Hubálek Jiří 18, Holík Tomáš 10, Pavlíček Jan 10, Tůma Daniel 6 (1trojka TH 1/1), Dvořák Daniel 4, Pae Alain 4, Pavlíček Martin 2, Růžička Jakub 2

střelba 3b.: 4:? TH: 26/25:?/? chyby: 28:?; rozhodčí: Schaffner Vojta - Slanina Vladimír

V nedělním zápase dostal Daniel Tůma více prostoru a důvěru splatil 1trojkou a košem s faulem. V ofenzívě měl opět hlavní slovo Marek Hafner. Zápas se zlomil až v poslední čtvrtině a Nymburk slavil jako jediný tým s hostujícím hráčem ze Sokola Vyšehrad zaslouženou výhru toho víkendu