MUŽI "B" - VÝSLEDKY (2016/2017)

10.kolo SOKOL PRAŽSKÝ "C" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 63:69 (13:16 25:37 41:52)

Pondělí 5.12. 2016 - Přebor "B" - 20:10 - Hala SP, Žitná ul.

Body Sokol Vyšehrad: Jovanović Luka 21(1/1 + 4), Jelínek František 12(6/4), Kefurt Jan 11(1/1), Končický Filip 11(6/4 + 1), Křešťák Martin 8(2/1 + 1), Hampl Jakub 6(6/4), Mitrović Marko 0

Trojky: 6

Trestné hody: 22/15

Fauly: 15

Rozhodčí: Vošahlík Marek, Kouhout Radomír

----------

9.kolo SOKOL VYŠEHRAD "B"vs. SOKOL DOLNÍ POČERNICE "A" 62:67 (19:13 38:28 47:44)

Body Sokol Vyšehrad: Jelínek František 20(7/3 + 1), Končický Filip 16(4/2 + 2), Kefurt Jan 14(2/2), Martišek Norbert 4, Weiss Filip 4, Mitrović Marko 3(1), Effenga Cyriac Ernest 1(2/1), Hampl Jakub 0, Vítek Daniel 0

Trojky: 4

Trestné hody: 15/8

Fauly: 17

Rozhodčí: Musil Jan, Schaffner Vojta

----------

8.kolo SOKOL KBELY "B" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 65:59 (22:17 36:31 48:41)

Čtvrtek 24.11. 2016 - Přebor "B" - 20:00 - ZŠ Litvínovská, Praha 9

Body Sokol Vyšehrad: -

Trojky: -

Trestné hody: -

Fauly: -

Rozhodčí: Blahout Petr, Kučírek Martin

----------

7.kolo SOKOL VYŠEHRAD vs. BC LOUDILOVÉ 64:51 (19:9 29:25 43:34)

Úterý 15.11. 2016 - Přebor "B" - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad: Končický Filip 17(3), Jelínek František 15(6/5 + 2), Mach Kryštof 12(3/2), Kefurt Jan 10(2), Křešťák Martin 6, Hampl Jakub 4(2/2), Mitrović Marko 0(2/0)

Trojky: 7

Trestné hody: 13/9

Fauly: 10

Rozhodčí: Schaffner Vojtěch, Kec Jakub

----------

6.kolo CTS BASKET vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 79:74 (15:22 34:42 59:65)

Čtvrtek 10.11. 2016 - Přebor "B" - 20:15 - ZŠ Hovorčovická, Praha 8

Body Sokol Vyšehrad: Kefurt Jan 20, Končický Filip 19(4/3 + 4), Jelínek František 11(4/2 + 1), Křešťák Martin 11(9/6 + 1), Effenga Cyriac Ernest 6(4/0), Martišek Norbert 4(3/2), Hampl Jakub 2, Mitrović Marko 1(2/1), Vítek Daniel 0

Trojky: 6

Trestné hody: 26/14

Fauly: 23

Rozhodčí: Slanina Vladimír, Ubr Pavel

----------

5.kolo SOKOL VYŠEHRAD "B" vs. TJ KOŠÍŘE "C" 85:77 (27:25 54:42 70:60)

Úterý 1.11. - Přebor "B" - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad: Kefurt Jan 24(7/5 + 1), Akahomen Desmond 17(3/3 + 2), Jelínek František 14(3/1 + 3), Jovanović Luka 12, Effenga Cyriac Ernest 10(4/2), Křešťák Martin 6, Martišek Norbert 2, Hampl Jakub 0, Mitrović Marko 0

Trojky: 6

Trestné hody: 17/11

Fauly: 20

Rozhodčí: Milata Rostislav, Buršík Martin

----------

4.kolo SOKOL HORNÍ POČERNICE "A" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 54:60 (17:9 24:28 41:45)

Úterý 25.10. - Přebor "B" - 20:15 - Hala Chvalkovická, Praha 9

Body Sokol Vyšehrad: Končický Filip 24(4/3 + 1), Akahomen Desmond 15(10/9), Jelínek František 12(2/2), Mach Kryštof 9(1), Křešťák Martin 0(2/0), Mitrović Marko 0, Valladares Carlos 0, Vítek Daniel 0

Trojky: 2

Tresné hody: 18/14

Fauly: 13

Rozhodčí: Kec Jakub, Pokorný Štěpán

----------

3.kolo SOKOL VYŠEHRAD "B" vs. TJ ČZÚ PRAHA 70:59 (12:13 33:29 48:45)

Úterý 18.10. 2016 - Přebor "B" - 20:45 - Výtoň Aréna

Body Sokol Vyšehrad: Jovanović Luka 21(7/3 + 2), Mach Kryštof 13(2/1), Akahomen Desmond 12(3/2 + 2), Jelínek František 10(1/1 + 1), Kefurt Jan 10(2/2), Křešťák Martin 2, Mitrović Marko 2, Hampl Jakub 0, Martišek Norbert 0

Trojky: 5

Trestné hody: 15/9

Fauly: 10

Rozhodčí: Blahout Petr, Vošahlík Marek

----------

2.kolo SOKO ŽIŽKOV "E" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 58:50 (15:13 28:24 44:33)

Pátek 14.10. 2016 - Přebor "B" - 20:35 - Hala Sokol Žižkov 1, Praha 3

Body Sokol Vyšehrad: Mach Kryštof 12(2/2), Končický Filip 11(2/1), Akahomen Desmond 9(1/1), Kefurt Jan 7(1), Křešťák Martin 6(2/1 + 1), Jovanović Luka 5(1), Hampl Jakub 0, Khidesheli Shalva 0, Martišek Norbert 0, Mitrović Marko 0, Valladares Carlos 0

Trojky: 3

Trestné hody: 7/5

Fauly: 14

Rozhodčí: Kohout Radomír, Šmíd Pavel

----------

1.kolo METEOR TLC "A" vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 65:78 (16:27 24:46 44:61)

Pondělí 3.10. 2016 - Přebor "B" - 20:30 - ZŠ Hovorčovická, Praha 8

Body Sokol Vyšehrad: Jovanović Luka 21(4/2 + 2), Kefurt Jan 18(2), Jelínek František 12(5/2 + 2), Martišek Norbert 8, Akahomen Desmond 6, Končický Filip 6(2), Hampl Jakub 5, Khidesheli Shalva 2, Mitrović Marko 0

Trojky: 10

Trestné hody: 9/4

Fauly: 16

Rozhodčí: Blahout Petr, Záruba Matěj

TABULKA

Aktuální tabulku soutěže naleznete na stránkách - www.pbasket.cz !

SOUPISKA

  • KEFURT Jan "C" /Muži/
  • JELÍNEK František /Muži/
  • KONČICKÝ Filip /Muži/
  • JOVANOVIČ Luka /Muži/
  • MACH Kryštof /Muži/
  • MITROVIČ Marko /Muži/
  • EFFENGA CYRIAC ERNEST /Muži/
  • AKAHOMEN Desmond /U19/
  • HAMPL Jakub /U19/
  • KŘEŠŤÁK Martin /U19/
  • VÍTEK Daniel /U19/
  • WEISS Filip /U19/

REALIZAČNÍ TÝM 

Trenér

ULRYCH Jan

Asistent trenéra

KEFURT Jan

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

PARTNEŘI

SPOLUPRACUJEME

© 2016

Vytvořeno službou Webnode